folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Bir Web Sitesini Mobil Uygulamaya Dönüştürmek

Bir Web Sitesini Mobil Uygulamaya Dönüştürmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    Dark_Lord bunu yazdı

İlgini çekerse arayacağın anahtar kelime "webview" Hiç bir şey olmazsa birlikte yapalım dersen pm uzağındayım.

hocam araştırdım, android studio indirip yapmayı denedim fakat işlemcim amd olduğu için sanırım sanal cihazlar çalışmıyor, kurulamıyor bu nedenle yaparken bakamıyorum ne nasıl oldu diye

@ontedi hocam appgreyserden de oluşturdum apk verdi indirdim bunu direkt atsam oluyor mu artık bu? playstore'a yükleyebilir miyim yani içerisinde appgreysere ait lisanstır, reklamdır vs var mı? diğer teklifin için çok teşekkürler, çok iyi olurdu fakat karşılığında yapabileceğim bir şey var mı, böyle biraz ayıp olacak sanki :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

@ontedi ayrıca appgreyser'den çektiğim apk gizlilik ve cihaza erişim kapsamında hangi izinler varsa hepsini istiyor yüklerken :(

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Hocam, site linkini özelden at yardımcı olayım. Açıkcası appgreyseri sadece duymuştum oradan aklımda kaldı. Ne tür izinler istediğini bilmiyorum.

Önemli değil, herhangi bir karşılık beklemeden insanların yardımına yetişmek gerek diye düşünüyorum.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı

Hocam, site linkini özelden at yardımcı olayım. Açıkcası appgreyseri sadece duymuştum oradan aklımda kaldı. Ne tür izinler istediğini bilmiyorum.

Önemli değil, herhangi bir karşılık beklemeden insanların yardımına yetişmek gerek diye düşünüyorum.

like like like.

Nova Vida !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    ontedi bunu yazdı

pm attim hocam

Toplam Hit: 4122 Toplam Mesaj: 17
android site uygulama