folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bira Göbeğinden Kurtulmak

Bira Göbeğinden Kurtulmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

sanane bunu yazdı:
    -----------------------------

FOXXLY bunu yazdı:

hacı bu dukan paralımı ? kredi kartı sayfasına filan gönderiyo :|

üye oldum formu doldurdum. hedef süreyi filan gösteriyor ama başka bişey yok. nerde ne yicen filan bişey yazmıyo :|

Paralı değil. İngilizcem olmadığı için o hesaplamayı bende kendi adıma başkasına yaptırdım. Aslında dukan diyetinin kitabı var. Eğer gerçekten kilolu isen ve kilolarından kurtulmak istiyorsan kitabı almanı tavsiye ederim. Ben almadım kitabı netten baya bi araştırdım. Yapanlardan tavsiyeler aldım.

Dukan diyetine başladığınızda atak devresinde muhtemelen çok feci şekilde kabız olacaksınız :) . Ama buna önlem olarak bol su içmenizi tavsiye ederler. Bunun yanı sıra goji-berry meyvesinden günde bir kaşık kadar yiyebilirsiniz. Bağırsak hareketlerini düzenliyormuş. Kilosu 60 tl civarında. Ayrıca her gün probiyotikli sade yoğurt yerseniz faydasını görebilirsiniz. Bunlarda fayda etmezse eczanelerde bulabileceğiniz bitkisel eurocarbon tableti kullanabilirsiniz.

ben üye oldum. hesaplama filan çıktı ama ne yiycen ne yemiycen diye bi sayfa gelmedi :| 110 kiloyum. diğer bi değişle gerçekten kiloluyum :D

kitabını araştırım bi en iyisi ozaman siteden bi zkm anlamadım :D üye olana kadar zaten canım çıktı :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bol bol extacy hap at :D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
Toplam Hit: 5484 Toplam Mesaj: 43