Birgün Biteceğini Bilerek İlişkiye Girilirmi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzy
    tazzy's avatar
    Dişi
    daha önce aynı kişi tarafından bir kere terkedildiğini bilerek, kendin bir türlü bağışlayamasan da, aşkın onu bağışlamasına izin verdiğin biriyle yeniden ilişkiye başlamak, terk edilmenin birgün tekerrür edebileceğini sanışların koruluğunda, orada, o en tekinsiz konaktadır; lakin zaman bunu unuttursa, ve güvenlik yanılsamasının korunaklı sığnağında kalmana izin verse de, ilk an"ı, o ilk şüphe"yi belleğe geri çağıracak olan son darbe herşeyi değiştirecektir.

bütün bu söylediklerimden sonra "biteceğini bilerek ilişkiye girmek" ne demektir? bir gün biteceğini bilerek ilişkiye girilir mi?

Tüm genellemeler YANLIŞTIR!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bence ili$kide oldugun ki$iye gore dei$ir.
    mesela senin butun istedigin ozelliklere sahip biriyle hic bereber olmamaktansa bir sure belli olmak daha iyidir derim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kemalabi
    kemalabi's avatar
    Erkek
    ben günü bugün yaşıyorum.dün bitti yarın yok.eğer yaşadığım anlarda mutlu olacaksam ve gülebileceksem...evet o ilişkiye tekrar başlarım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    herzaman yeniden başlarım ama eskisigibi olmıyacaktır ama daha farklı belkide daha güzel olacaktır bunlar sizlerin elinizde

sex bir sanattır tecavüz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisko
    Pisko's avatar
    Erkek
    Eger birincide beni o terkettiyse kesinlikle baslarim ama onu terketmek icin.

Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak , öyle zordur ki kurşunu havada sevgiyi yürekde tutmak...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    seviyorsam baslarim valla
    bilonuz bendeki durumu
    sevgide grur yoktur

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
Toplam Hit: 1964 Toplam Mesaj: 6