Birini Görmeden Aşık Olmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vezir
    vezir's avatar
    Erkek
    birini görmeden aşık olabilirmiyiz?yada aşık olmak için birinin güzelliğini yada yakışıklığını görmek gerekir mi?

Warsın Yokluğun Zehir Gibi Yaşansın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    bir insanı görmeden ona aşık olamazsın.ona aşık olduğunu zannedebilirsin ama onu gördüğünde senin düşündüğün gibi değilse..bir anda o büyük aşkın biter

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vezir
    vezir's avatar
    Erkek
    güzel!!!ya ona istemediğin kadar bağlıysan ve onun fiziksel özellikleri senin için bişey ifade etmiyorsa???

Warsın Yokluğun Zehir Gibi Yaşansın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    sen şimdi böyle düşünüyorsun ama emin ol göz göze gelince herşey farklıdır..benden söylemesi

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _almond_
    _almond_'s avatar
    Dişi
    bi kere eğr sen görmediğin birne aşık olursa bi hayale aşık olmuş gibi olursun onu kndin yaratırsın bu da gerçek bi aşk olmaz bnce

FoRGeT Me nEveR oR HaTe mE fOrEvEr!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Körler aşık olabildiğine göre birini görmeden aşık olabilmek mümkündür imza > Aşık Veysel :))

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WhiteThales
    WhiteThales's avatar
    Erkek
    Körler aşık olabildiğine göre birini görmeden aşık olabilmek mümkündür imza > Aşık Veysel :))

cok guzel..
    $ey..
    bilmiorum ama ben ho$lanmı$tım onu biliorum..
    a$ık olmak bilmemki..
    ama a$ık weysel guzel solemi$

WhiteThales
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    WhiteThales Aşık Veysel sölemedi onu yaf , ben söledim :) Aşık Veysel kördüde :)) rahmetli oldu, ALLAH rahmet eylesin

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zreul
    Zreul's avatar
    Erkek
    tabi görmeden de aşık olunur sen eer sdce görünüşe önme veriosan görmek gerekir.

Başkalarının bilgisiyle bilgin olabiliriz, ama ancak kendi aklımızla akıllı olabiliriz.
Toplam Hit: 1992 Toplam Mesaj: 9