folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Birisi Bana İnternette Forum Sayfası Yapmayı Öğretebilir Mi?

Birisi Bana İnternette Forum Sayfası Yapmayı Öğretebilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kernel_32
    kernel_32's avatar
    Erkek

ya arkadaşlar ben bi site yapıyorum da siteme forum sayfası koymak istiyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. Birisi bana yardımcı olabilirmi?

yada hazır forum varsa gönderebilir misiniz çok makbul gecer saolun!!!

eğer hazır varsa mail adresime yollarsanız sevinirim

kernel_32_hacker@hotmail.com

K€RN€L 32

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek

walla sistem php  ise phpbb war ...

www.phpbb.com

onun dısında siten yine php için www.aktifnuke.com war yardım alabileceğin.. gerci burası asp nuke ye de yardım edio ama genel olarak php agırlıklı...

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

ihtiyacımız olanlar

250gram taze domain
    1 su bardağı mysql + php destekli host
    2 tatlı kaşığı phpbb ( www.phpbb.com )

hazırlanışı

iveet sevgili hanımlaağr... öncelikle bir host firmasından adlığımız (örn. turksecure.net (reklamlar (evet benim firmam))) 1 su bardağı mysql + php destekli host hostumuzun paniline girioz ordan mysql databeys ekliyoruz bu database in ismini falan unutmuyoruz sonra kullanıcı ekliyoruz bu database e şifre sini kullanıcı adını unutmuoz sonra 2 tatlı kaşığı phpbb mizi ftp miz yardımıyla upload ediyoruz meme kıvamına gelinciye kadar dosyaları atıyoruz meme kıvamına gelince http://www.siteismi.com/forumunatildigiklasor/

e giriyoruz direk kurulum ekranı çıkıveyor karşımıza oraya mysql imizin şifresini database ini filan giriyoruz altta admin kullanıcıadı şifresini filan girip kuurlumumzu tamamlıyoruuuuz... kurulum bitince phpbb yi attığınız klasörün içindeki "install" ve "contrib" klasörlerinide siliyoruz forumumuz hazır... şincik www.phpbbhacks.com dan theme falan bulup yükleyin...

isteğe bağlı olarak forumumuzun adınıda "delimanyak pisikopat hack team forumları" gibi bişeiy kurun lamer forum tayfasına sizde katılın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Herzaman webwiz forum...

www.aspindir.com/goster/2673 al burdan 7.92'nin türkçesini indirebilirsin...

ingilizce istiyorsan www.webwizguide.info resmi sitesinden indirebilirsin...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:

ihtiyacımız olanlar

250gram taze domain
    1 su bardağı mysql + php destekli host
    2 tatlı kaşığı phpbb ( www.phpbb.com )

hazırlanışı

iveet sevgili hanımlaağr... öncelikle bir host firmasından adlığımız (örn. turksecure.net (reklamlar (evet benim firmam))) 1 su bardağı mysql + php destekli host hostumuzun paniline girioz ordan mysql databeys ekliyoruz bu database in ismini falan unutmuyoruz sonra kullanıcı ekliyoruz bu database e şifre sini kullanıcı adını unutmuoz sonra 2 tatlı kaşığı phpbb mizi ftp miz yardımıyla upload ediyoruz meme kıvamına gelinciye kadar dosyaları atıyoruz meme kıvamına gelince http://www.siteismi.com/forumunatildigiklasor/

e giriyoruz direk kurulum ekranı çıkıveyor karşımıza oraya mysql imizin şifresini database ini filan giriyoruz altta admin kullanıcıadı şifresini filan girip kuurlumumzu tamamlıyoruuuuz... kurulum bitince phpbb yi attığınız klasörün içindeki "install" ve "contrib" klasörlerinide siliyoruz forumumuz hazır... şincik www.phpbbhacks.com dan theme falan bulup yükleyin...

isteğe bağlı olarak forumumuzun adınıda "delimanyak pisikopat hack team forumları" gibi bişeiy kurun lamer forum tayfasına sizde katılın

süper anlatim IR2 kutlluorum :D  bunu döküman olarak bi yere koysan da herkes nasiplense... :D ama süper anlatmisssiiiiiiin :D

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceza_ceza
    ceza_ceza's avatar
    Erkek

kardeş bu siteden 2 dk da forum oluşturabilirsin...

www.forumkurdu.com

ALLAH'a emanet olun kendinize iyi bakın bye...

Yılan Gibi Dostum Olacağına Aslan Gibi Düşmanım Olsun...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ouz
    Ouz's avatar
    Erkek
    ceza_ceza bunu yazdı:

kardeş bu siteden 2 dk da forum oluşturabilirsin...

www.forumkurdu.com

ALLAH'a emanet olun kendinize iyi bakın bye...

iyide bu işin allah'la peygamberle ne alakası var =)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    yaa ne alaka adam Allah' emanet ol dio işte  ! bunun konuyla 1 alakası olması gerekmio..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan_banned
    volkan_banned's avatar
    Erkek

burdan çok basit bir  şekilde yapa bilrisin oylesine takılmak için tahribataki konuları kopyalıyorum :)

ornek :) http://www.casusforum.tr.cx/

Şerefsizliği Yüzünden banlanmıştır...
Toplam Hit: 2235 Toplam Mesaj: 9