folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Bit Coin Ajanlarını Nasıl Engeller Veya Buluruz

Bit Coin Ajanlarını Nasıl Engeller Veya Buluruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Gençler 10-15 dk önce PCyi açtım. HDler tıkır tıkır çalışıyor durmuyor..

Program Yömeticisie bakıyım dedim orda eşşek gibi BRTSvc  diyor yaıncı da Bitcoinreasrch center. onu yazmasa uyanmayacaktım..

Bu programı ben kurmadım başka kimse de kurmamıştır.. 17 Aralık'ta kurulmuş gözüküyor.. -10aydır katırlık yapıyormuşuz - Başka bir rogramla mı -krek mrekle- kurulmuş diycem o tarihte başka bir uygulama da kurulmamış..

Her neyse bu çeşit zararlıları nasıl tesbit ederiz - önleriz?.. 

ltcelik tarafından 01/Eki/18 21:09 tarihinde düzenlenmiştir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Bilgisayardakileri bilmiyorum ama ben tarayıcıda ublock origin ve bu eklentiyi kullanıyorum. Tarayıcıdan veya herhangi bi siteden mining yapılmasını engelliyor. 

https://chrome.google.com/webstore/detail/no-coin-block-miners-on-t/gojamcfopckidlocpkbelmpjcgmbgjcl

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Bir an kendimi "damat" gibi hissettim : )

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı

Bilgisayardakileri bilmiyorum ama ben tarayıcıda ublock origin ve bu eklentiyi kullanıyorum. Tarayıcıdan veya herhangi bi siteden mining yapılmasını engelliyor. 

https://chrome.google.com/webstore/detail/no-coin-block-miners-on-t/gojamcfopckidlocpkbelmpjcgmbgjcl

Bende onu kullanıyorum ancak akbank'ın sanal posunda problem çıkardı dün.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 2274 Toplam Mesaj: 4
bitcoin bitcoin ajanı eşşek katır