folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Bit Kenarı Belirli Olan Cokgenlerin Alan Hesabı...

Bit Kenarı Belirli Olan Cokgenlerin Alan Hesabı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Aslında çevreleri eşit olan cokgenlerin alanlarını karsilastiracagim. Bir program yapıp ben uğraşmadan herbiri için otomatik hesaplamak istiyorum .

3,4,5,6,7,8,9 genler yeterli. 

Mesela çevre sabit ve herifi için 30 cm ise sırasi ile tüm yukardakilerin alanını bulabilmem lazım. 

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    _PesimisT_ bunu yazdı

Aslında çevreleri eşit olan, cokgenlerin alanlarını, karsilastiracagim. Bir program yapıp ben uğraşmadan herbiri için otomatik hesaplamak istiyorum .

3,4,5,6,7,8,9 genler yeterli. 

Mesela çevre sabit ve herifi(?) için 30 cm ise sırasi ile tüm yukardakilerin alanını bulabilmem lazım. 

herifi(?) ne?

Ama sallıyorum ben. çevresi`dir diye.

muhtemelen, Herbir ÇokGen için, sabit uzunluğu, ÇokGen kenarına bölerim.

buradan 1 kenarın uzunluğu çıkar.

buradan, bir DışAçı çıkması lazım.

çıkan açıdan, İçerideki İçAçı`lara ulaşabiliyor olmamız gerekiyor.

Buradan sonrasına Kafam basmadı. ^^D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

https://cokgenler.hesabet.com/

csfrt tarafından 01/May/18 18:06 tarihinde düzenlenmiştir

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

https://yadi.sk/i/yHuW1Hpy3V6tUV

AlbayHardal tarafından 01/May/18 18:39 tarihinde düzenlenmiştir

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Eyvallah teşekkürler. Bilgisayara geçince bakacacagim...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
Toplam Hit: 795 Toplam Mesaj: 5
cokgen alan