folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Bitcoin Kullanan Varmı?

Bitcoin Kullanan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Bitcoin kullanan varmı pp den sonra yurt dışı ödemerinde sorun yaşıyorum. Bitcoin hiç kullanmadım. Sistemi nedir kullanan memnun mu taviye alabilirmyim

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

sana 30-35 haneli uzunca bi kod veriyolar. o kod ile dünyanın herhangi bir yerinden ödeme alabiliyorsun, hiçbir aracı olmaksızın.

sistem çok güzel, ancak bunu TL ye çevirip almak sıkıntılı.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

bitkapital.com ve koinim.com üzerinden tl ile bitcoin alabilirsiniz.

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

bitkapital.com ve koinim.com üzerinden tl ile bitcoin alabilirsiniz.

bitkapital sacma sapan dogrulama (kimlik resmi fotoraf) felan istiyormu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

daha fazla yorum bekliyorum 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

Konuyu takipteyim bende almayı düşünüyorum nedir ne değildir bilmiyorum 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Bitcoinin fiyati yukseldi gibi dusunup trene binmekte gec kaldim diye dusunmeyin birikim maksatli da olsa 3 5 alin kenara atin uzun vadede devamli degerlenen bir sey ciktigindan bu yana bu gercek degismedi. 

Bitcoin almanin ve bitcoini tlye veya dolara cevirmenin binbir türlü yolu vardir. Komisyon orani en düşük olarak herhangi bir borsaya kaydolarak bunu yapabilirsiniz. Turkiyede koinim ve bitkapital var su anda. Koinim uyelik onaylamasini durdurdu ancak bu hafta yeniden baslatacak onun icin oraya uye olun. Ayrica bitkapital var oranin uye alimlari acik. Ancak bitkapitalin islem hacmi biraz düşük. 

Bu sitelerin kimlik dogrulama icin sizden istedigi belgeleri yukleme konusunda endise yasayabilirsinjz ancak sitelerin guvenlik icin bunu yapmasi sart cunku siz o hesaptan banka hesabina para cekeceksiniz parayi sadece kendi hesabiniza cekebiliyorsunuz veya para yatirirken kendi hesabınızdan siteye para yatirabiliyorsunuz bu islemleri yapan kisinin siz oldugunu sitenin anlamasi icin o belgeleri yuklemeniz şart.

Bu iki site yurt icinde faaliyet yapar. Yurt disinda cex.io btc e bitstamp vs gibi borsalar da  var bu siteler de sizden belge ister yani belge yuklemeden hicbir borsadan islem yapamazsiniz.

Isterseniz kredi kartiyla 25 euroluk btc alabilirsiniz herhangi bir kimlik dogrulamasina vs ihtiyac duymadan bu sitenin ismi bititgifttir. Buradan 25euronun ustunde bir btc almak isterseniz burada da kimlik dogrulama yapmaniz gerekecek. 

Su an elimde 2000 tl tutarinda btc var lazimsa ulasin ben satayim size koinim kurundan. Baska kafaniza takilan bir husus varsa ozel mesaj atin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Koinim sitesinden istenilen belgeleri göndereceğim sorun omaz değil mi kimlik resim vs ? @salihgs 

Toplam Hit: 1019 Toplam Mesaj: 8
bitcoin