folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

teşekkürler hocam

Hayat Bizi 61 kenara...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

eyvallah aldık bu btw yi peki nerden satabilirim 60 dolaraımı yiyebilirim hocam :D bunu btc ye çevireceğim yer neresi ?

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

eyvallah aldık bu btw yi peki nerden satabilirim 60 dolaraımı yiyebilirim hocam :D bunu btc ye çevireceğim yer neresi ?

7 ocakta borsalarda yerini alacak. Satmayıp beklemede fayda var. Her hafta 300 veriyor. 7 ocağa kadar alıp biriktiriniz. Daha sonra konuyu güncelleyip satın veya bekleyin diye bildireceğim buradan. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

7 ocakta borsalarda yerini alacak. Satmayıp beklemede fayda var. Her hafta 300 veriyor. 7 ocağa kadar alıp biriktiriniz. Daha sonra konuyu güncelleyip satın veya bekleyin diye bildireceğim buradan. 

YOKTAN PARA VAR ETMEK NASIL OLA KI?

LAMBA CINI MI BU HERIFLER?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

İnanın hiçbir şey anlamadım dediğinizden. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    end bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

Yani yoktan para birimi var edip milyar adama yüzer lira dağıtıp nasıl kur sahibi oluyoruz?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    end bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

Yani yoktan para birimi var edip milyar adama yüzer lira dağıtıp nasıl kur sahibi oluyoruz?

borsaya çıkmadan önce kendi sitelerinden satış yapıp bir pazar oluşturuyorlar. Daha fazla kitleye hitap edebilmek için ulaşmak için de airdrop yaparak yani belirli koşullarda bedava dağıtarak bir piyasa oluşturuyorlar. Ardından anlaştıkları borsalar ile satış yaparken kullanıcılar elindekileri satıp ya da sağdan soldan duyup coin al-sat işlemi yapıyor bu da pazar oluşturuyor işte arz-talep. Umarım doğru anlamışımdır da cevabım yeterlidir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    end bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    end bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

borsaya çıkmadan önce kendi sitelerinden satış yapıp bir pazar oluşturuyorlar. Daha fazla kitleye hitap edebilmek için ulaşmak için de airdrop yaparak yani belirli koşullarda bedava dağıtarak bir piyasa oluşturuyorlar. Ardından anlaştıkları borsalar ile satış yaparken kullanıcılar elindekileri satıp ya da sağdan soldan duyup coin al-sat işlemi yapıyor bu da pazar oluşturuyor işte arz-talep. Umarım doğru anlamışımdır da cevabım yeterlidir.

Atıyorum bir kaç alışveriş sitem var ve ürünlerimi endcoin birimi üzerinden satıyorum, bu sitelerimde endcoin nedir başlığı altında da endcoin(dot)org adresini verip yapılması gerekeni açıkladım. Tl karşılığına gelecek bir kur belirledim kafamdan, dolar yahut tl karşılığında adamlara xx endcoin verip yazdığım api ile alışveriş sitelerimde ödeme yapmalarını sağladım vs vs.

Doğru mu anladım?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    tri bunu yazdı

bu haftaki /airdrop 'u almayı unutmayın :)

hocam telegrama /airdrop yazdım 300 daha verdi :) başka yapmam gereken bişiy yok değil mi?

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bu BTW nin telegram grubunda Ahmet Ber diye mal bir admin var, habire milletin mesajlarını siliyor, insanları aşağılıyor, sonra da gruptan atıyor.

ne biçim insanlara adminlik veriyolar böyle..

goo.gl/qBNZmW