Bite Fight

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sen benimkine tiklamamisin nese canin saolsun ben seninkine tikladim, bi ara proxy e baglayip denyoyla abanicam :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    "Zaten gece yaratigisin ve bu nedenle tekrar isirilamazsin" dedi haci...

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gundabaz
    Gundabaz's avatar
    Erkek
    hoca ben verdiğiniz linklerin hepsine tıkladım roaaaar ıstırıldın dedi :)) http://s1.bitefight.net/c.php?uid=33934
    aha bu da benim link..bu arada insan avına ne kadar uzun süre çıkarsan o kadar okkalı mal getiriyo 8 saatliğine ava gittim 1700 küsür kan ve altın verdi..

Dokunmayın yetime Parmak sokar Sütüne !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    herzaman basarili olamiyorsun ama :) ben hep 10 dakikalik cikiyorum 150 den assai gelmiyor. toplam olarak hesaba wurursak ayni hesaba geliyor. mesela dun axam uc avimda basarisiz oldum direge carpmisim :) 2 saatlik bi av olsaydi hepsini bosu bosuna harcamis olcaktim :)

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    gundabaz bu arada seni ben isirmisim :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    yaw kardesler sitenin tam adresini yazsanıza buraya ben giriş yapamıyom site açılmıyor.:d:(
Toplam Hit: 2826 Toplam Mesaj: 17