folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Bla Bla Car Giriş Problemi Hk.

Bla Bla Car Giriş Problemi Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Herkese iyi günler dililyorum. Bla bla car'ı kullanmam gerekiyor fakat giriş yapamıyorum. Giriş yapmak istediğimde ''Mevcut bir BlaBlaCar hesabın olduğu görülüyor. Lütfen e-posta adresinle giriş yap ve Facebook hesabına bağlan.'' şeklinde bir hatayla karşılaşıyorum. Yeni hesap açtım üye oldum fakat bunda da yine aynı hatayı veriyor. Sistemsel bir sorun mu yoksa bende mi bir sorun var ?  Rica etsem hesabı olan müridler giriş yapıp kontrol edebilir mi ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Mail kayıtlı diyorsa , şifreyi unuttum de hacı 

seadog tarafından 06/Mar/17 13:59 tarihinde düzenlenmiştir

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

vay arkadaş ya bir yolculuk edeceğiz kırk takla açtık.. .com.tr uzantısından hiç bir şekilde giriş yapamadım. Ne android uygulamasından ne de herhangi bir tarayıcıdan giriş yapamadım. Neyse dili değiştirdim ing yaptım bu sefer giriş yaptım fakat yapılacak yolculukları göstermedi. bu sefer yine dili değiştirdim .de uzantısından girdim ve hallettim. Aynı sorunu yaşayacak olan arkadaşlara yol göstermiş olayım.. Esen kalın..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Arkadaşla izmirden istanbula gidecektik adamla bla bla carda anlaştık. Adam araba kargo arabası dışında yurt içi yazıyor dedi ama resimde taksi var. Gecenin onu bornova ankara yolundayız. Abi bi tır geldi kocaman. Gerçekten dışında yurt içi kargo yazıyordu 3 kişi indiler arabadan bizde iki kişiyiz. Bizide almaya çalışıyor. Yürü git dedik adama.  Kısaca dikkatli olun derim

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Arkadaşla izmirden istanbula gidecektik adamla bla bla carda anlaştık. Adam araba kargo arabası dışında yurt içi yazıyor dedi ama resimde taksi var. Gecenin onu bornova ankara yolundayız. Abi bi tır geldi kocaman. Gerçekten dışında yurt içi kargo yazıyordu 3 kişi indiler arabadan bizde iki kişiyiz. Bizide almaya çalışıyor. Yürü git dedik adama.  Kısaca dikkatli olun derim

😂😂 hocam adama yorum yapılmamışsa hiç yanaşmıyorum baktı 4 5 güzel yorum var hemen yanaşıyorum.. öbür türlüsü allah muhafaza böbrek avi. felan 😂

Toplam Hit: 1123 Toplam Mesaj: 5
bla bla car