Blackberry Curve 9300 Ön Cam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar geçen gün ekranda bir tane toz olan telefonumun ön plastik kısmı elimle söktüm fakat iyice bozuldu öndeki plastik kısım bana bunu bulabileceğim bir yer söyliyebilir misiniz ? Yada temin edebilecek bir arkadaş varsa ücretini ödedikten sonra kargolayabilirse çok makbule geçer. Aranızda teknik servisi olan arkadaş varsa onada telefonu getirebilirim değiştirmesi için istanbulda.

Abra Kadabra
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

aynen iphone 3g nin üst power tuşu bozuldu, varsa teknik servisçi aramızda getireyim bir. 

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Izmirde olsaniz hallederdik

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Izmirde olsaniz hallederdik

Hocam mesaj atıcaktım bende sana sen parçayı temin etsen kargolasan bana olmaz mı bulamıyorum bi türlü cihazıda garantiye gönderip beklemek istemiyorum fiyat söylersin ben yatırırım ücreti öyle gönderirsin.

Abra Kadabra
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    On cam varmi bi bakayim hacim. Sen pm at yine bana sehir disindayim bi sure. Biresim at sen yine de bana yonlendiririm bi sekilde

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:
    On cam varmi bi bakayim hacim. Sen pm at yine bana sehir disindayim bi sure. Biresim at sen yine de bana yonlendiririm bi sekilde

pm attım hocam çok sağolasın.

Abra Kadabra
Toplam Hit: 1078 Toplam Mesaj: 6