Blizzard

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    winterstorm
    winterstorm's avatar
    Erkek
    NeCRoMaNCeR bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya arkadaşlar diablo nun da 3. üncüsünü yapacak mı bu adamlar bilgisi olan var mI?

Harbi ya ne zaman çıkacak Diablo-III, DOOM-3 falan? Valla bana kalırsa en azından 2 yıl bekleriz. Diablo-3 yapılıyor, piyasaya sürülecek haberini duyduktan sonra bunun üzerine 1 yıl daha koy!
    Diablo-II"de Level 90"a geldim hala bıkmadım ya.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Tartışmaya hiç gerek yok en iyisi EA GAMES tir.Zaten en cok EA nın oyunları satılıyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hell_is_cool
    Hell_is_cool's avatar
    Erkek
    ZyreX bunu yazdı:
    Tartışmaya hiç gerek yok en iyisi EA GAMES tir.Zaten en cok EA nın oyunları satılıyor.

Ea oyun yapmaktan çok dağıtma işiyle uğraşıyor.Bu yüzden en çok satan o olur tabi.Adamların bi sürü firmayla anlaşması var.Birirleri oyun yapıyo ea de dağıtım sayesinde etiketini basıyo.

Bu arada westwoodun oyunları güzel ama sırf eğlencelik.Blizzard"ın oyunlarını oynarken senaryo ile bir roman okuyormuş gibi,Mütiş ara cinematics lerle Bir flim"in ortasındaymış gibi ve oyunlarındaki gizemli karekterler ve atmosferle kendinizi o karanlık ortamın bir parçasıymış gibi hissediyorsunuz.

that the soothing light at the end of your tunnel is just a freight train comin your way
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    ea kadar itici, tekilci, emperyalist ve piyasa düşkünü bir firma görmedim birde hersene oyunlarına modifiye cekip yeni sürümlerini yayınlamaları (nfs, nba, fifa, mnager) beni deli ediyor adam gibi yaptıgı oyunlar sayılı diablo 2 ve warcraftın senaryolarından taş gibi bi sinema filmleri olur :|

bassinyourface
Toplam Hit: 4400 Toplam Mesaj: 15