Blogspot, Tumblr Blog Satımı.?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek

Facebook twitter vs sosyal medya hesap satımları yasak ancak bunlar bloglar için de geçerli mi? Mesela tumblr blogumu buradan satabiliyor muyum? Konuyu açacak yer bulamadım hocalar aydınlatırsa sevinirim

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

websitesi alıp satmak serbest , sosyal medya hesabı satmak mı yasak ? böyle saçma yasak mı olur ?

Benim bütün web sitelerim blogger altyapısını kullanıyor. Birde host a para mı ödeyeceğim ? 

web sitesi satmak serbest ise tumblr da satarsın bloggerde öyle saçma şey olmaz. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

websitesi alıp satmak serbest , sosyal medya hesabı satmak mı yasak ? böyle saçma yasak mı olur ?

Benim bütün web sitelerim blogger altyapısını kullanıyor. Birde host a para mı ödeyeceğim ? 

web sitesi satmak serbest ise tumblr da satarsın bloggerde öyle saçma şey olmaz. 

Teşekkürler hocam tumblr da blog olsa da bir kısmı sosyal medya o yüzden sorayım dedim.

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Apolitik bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Teşekkürler hocam tumblr da blog olsa da bir kısmı sosyal medya o yüzden sorayım dedim.

hocam kendi özel domaini yönlendirebildiğin herşey web sitesidir. 

Toplam Hit: 732 Toplam Mesaj: 4
tumblr