Bluetooth Hoparlör Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhantutgun
    emirhantutgun's avatar
    Erkek

https://muzenaudio.com/collections/speakers/products/peach-button

Bu hoparlörden arıyorum. Türkiye'de bulamadım. Duyan, bilen var ise yardımcı olabilir mi ?

' Hayatta en büyük zevk , başkasının ' yapamazsın ' dediğini yapmaktır .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

neden bu ürünü istediğinizi bilemiyorum fakat elimde 3 adet jbl marka hoparlör var kullandığım. 1 yıla yakındır kullanıyorum ve memnunum. kalitesi, ses yüksekliği, bassları tizleri tatmin ediyor. küçücük ama çok fena sesi var. öneririm

https://www.trendyol.com/jbl/go-bluetooth-hoparlor-siyah-p-1246181?boutiqueId=469595&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.60.6

KotomineKirei tarafından 21/May/20 21:25 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

"JBL Clip 3" var bende baya güzel. tavsiye ederim.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhantutgun
    emirhantutgun's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

neden bu ürünü istediğinizi bilemiyorum fakat elimde 3 adet jbl marka hoparlör var kullandığım. 1 yıla yakındır kullanıyorum ve memnunum. kalitesi, ses yüksekliği, bassları tizleri tatmin ediyor. küçücük ama çok fena sesi var. öneririm

https://www.trendyol.com/jbl/go-bluetooth-hoparlor-siyah-p-1246181?boutiqueId=469595&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.60.6

Hediye alacağım.. Böyle birşeyi beğenmiş gördüm :) varsa alacaktım.

Bunun süresi ne kadar gidiyor ? Kendime alabilirim

emirhantutgun tarafından 22/May/20 02:23 tarihinde düzenlenmiştir

' Hayatta en büyük zevk , başkasının ' yapamazsın ' dediğini yapmaktır .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    emirhantutgun bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

önce evi süpürge ile temizliyorum, sonra yerleri siliyorum, yemek yapıyorum, kirlettiğim bulaşıkları yıkıyorum, duşa girip çıkıyorum hala bitmemiş oluyor :D :D ortalama bir ses seviyesinde en az 8 saati görüyorum.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    emirhantutgun bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

önce evi süpürge ile temizliyorum, sonra yerleri siliyorum, yemek yapıyorum, kirlettiğim bulaşıkları yıkıyorum, duşa girip çıkıyorum hala bitmemiş oluyor :D :D ortalama bir ses seviyesinde en az 8 saati görüyorum.

Bende de bunun go2 si var. Çok memnunum temiz ses veriyor. Eşim el koydu ama olsun güzel günlerdi :)

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 854 Toplam Mesaj: 6
yardım bluetooth hoparlör