folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Bmw Kilometre Sıfırlama/Düşürme?

Bmw Kilometre Sıfırlama/Düşürme?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    laser69
    laser69's avatar
    Erkek

Göztepede bu işi yapanlardan biri vardı galerici bir arkadaştan duymuştum. Adamlar beyni komple söküyormuş bu işlem fişi takıkp silme işlemi gibi değilmiş. Geyik olsun diye aramıştım zamanında adam vw de olsa hallediyoruz yanlız sizden imza alıyoruz km düşürülmesini kendinizin istediğini belirten(Ruhsat sahibi olacakmıkş) Yani tanımadığı adama veriyor prosedürü..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo
    darkroques61 bunu yazdı

Araç Bmw, Egea değil ki kiralamada çok km yaptığını zannetmiyorum geçen yıl Garenta'dan 2 yaşında CLA kiralamıştım mesela 30 binde filandı..

hocam öyle deme şirketin kiralık arabalarını ben dahil tüm personeller it gibi kullanırız. çukur tümsek umrumuzda olmaz. hafta sonları yanlama el freni çekme aklına gelecek tüm varyasyonları deneriz. modeli markası hiç önemli değil. bir şey olunca zaten filoyu arıyorsun değiştiriyorlar hemen.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Araç Bmw, Egea değil ki kiralamada çok km yaptığını zannetmiyorum geçen yıl Garenta'dan 2 yaşında CLA kiralamıştım mesela 30 binde filandı..

hocam öyle deme şirketin kiralık arabalarını ben dahil tüm personeller it gibi kullanırız. çukur tümsek umrumuzda olmaz. hafta sonları yanlama el freni çekme aklına gelecek tüm varyasyonları deneriz. modeli markası hiç önemli değil. bir şey olunca zaten filoyu arıyorsun değiştiriyorlar hemen.

bunları yapma kapasitesi olan adamlara genelde egea, clio veriyolar.

Ben hiç bunları yapan şirket müdürü görmedim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo
    Kaan bunu yazdı
    xylgn_ bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

bunları yapma kapasitesi olan adamlara genelde egea, clio veriyolar.

Ben hiç bunları yapan şirket müdürü görmedim.

ben şirketin muhasebe müdürüydüm valla umrumda bile olmazdı. birşey oldu mu alın bunu değiştirin derdim hemen alırlardı zaten. araba da o zamanın sıfır opel insigniaydı 2018 model. bizim satış müdürünün arabasının tavanında ayak izleri vardı :)) 1.90 boyu vardı. şehir dışına gidince yolda uykum gelince sağa çekip uyuyorum diyordu.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

ben şirketin muhasebe müdürüydüm, valla umrumda bile olmazdı. birşey oldu mu, alın bunu değiştirin derdim, hemen alırlardı zaten. araba da o zamanın sıfır opel insignia'ydı 2018 model. bizim satış müdürünün arabasının tavanında ayak izleri vardı :)) 1.90 boyu vardı. şehir dışına gidince, yolda uykum gelince, sağa çekip uyuyorum, diyordu.

^^D` insanın aklına neler geliyor ya. Vay h.oğlu hay'one diyecektim ki, sonraki cümleleri okudum, gülmekten kırıldım. ^^`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    xylgn_ bunu yazdı

ben şirketin muhasebe müdürüydüm, valla umrumda bile olmazdı. birşey oldu mu, alın bunu değiştirin derdim, hemen alırlardı zaten. araba da o zamanın sıfır opel insignia'ydı 2018 model. bizim satış müdürünün arabasının tavanında ayak izleri vardı :)) 1.90 boyu vardı. şehir dışına gidince, yolda uykum gelince, sağa çekip uyuyorum, diyordu.

^^D` insanın aklına neler geliyor ya. Vay h.oğlu hay'one diyecektim ki, sonraki cümleleri okudum, gülmekten kırıldım. ^^`

maalesef ama öyle. onlarda haklı adam adanaya kuruluma gidiyor 10 saat yoldan geliyor kimse ona sen yorgunsun işe gelme demiyor. sabah 08:30 da iş başı bekleniyor. onlarda bu yoğunlukta her buldukları yerde uyuyorlar. bizde kiralamalar 36 yada 48 aylık yapılır. zaten filo o sürede arabanın sıfır parasını alıyor bizden. bizde karıya biner gibi biniyoruz arabalara.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

Ptt'den sorgulayabilirsin Şasi Numarası ile onda düzeltme şansları yok

Boş insan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

maalesef ama öyle. onlarda haklı adam adanaya kuruluma gidiyor 10saat yoldan geliyor kimse ona sen yorgunsun işe gelme demiyor. sabah08:30 da iş başı bekleniyor. onlarda bu yoğunlukta her buldukları yerde uyuyorlar. bizde kiralamalar 36 yada 48aylık yapılır. zaten filo o sürede arabanın sıfır parasını alıyor bizden. bizde karıya biner gibi biniyoruz arabalara.

Mecburen. Az bile yapıyormuşsunuz.

RitmFarbRacourci tarafından 02/Ara/19 14:11 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 3581 Toplam Mesaj: 29
bmw kilometre düşürme