folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Böbrek Ağrısına İyi Gelen Ne Varsa İhtiyacım Var.

Böbrek Ağrısına İyi Gelen Ne Varsa İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3HLIK3
    T3HLIK3's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    T3HLIK3 bunu yazdı

doktor Aidin Salih hanımefendinin kitabını öneririm, Böbrek Temizliği için dual(doğal) yöntemler.

bulamadım bu kadının kitabını. hatırlattığın iyi oldu. 

kitap içeriği, sadece metin mi? okudun mu yani.

Evet metin bütün vücut için temizleme yönetimleri sağlıklı beslenme ne ararsan var youTube istediğin kadar aradığın herşey için videoları var ben yitikşifa kitabını ahıska yayın evinden almıştım hangi eve gittiysem misafir olduysam herkesin önerdiği bir doktor youtube de böbrek temizleme yaz aidin salih diye videolar var.

mis kokan para
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

pankreatit olabilir mi ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

pankreatit olabilir mi ?

tavsiyeleriniz için teşekkürler millet hepsini araştıracağım.

Ultrason ve tomografi sonuçlarına göre sağ böbreğimde 3 tane 16mm taş var sol tertemiz bakacağız artık kırılıyor mu düşüyor mu

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

pankreatit olabilir mi ?

tavsiyeleriniz için teşekkürler millet hepsini araştıracağım.

Ultrason ve tomografi sonuçlarına göre sağ böbreğimde 3 tane 16mm taş var sol tertemiz bakacağız artık kırılıyor mu düşüyor mu

Bugüne kadar 3-4 tane taş düşürdüm. Bu taşlar 10 içinde düşmekle beraber genelde 5 mm boyutlarındaydı. Rowatinex içerek düşürdüm. Bu ilacı doktorlar yazmıyor eczaneden reçetesiz alabiliyorsun. Bir de maydonoz suyu içmiştim. Çocuk doğurmayla eş değer acısı vardır taş düşürmenin. Taş düşerken bayılacak gibi olacaksın ama bayılmayacaksın. Allah kolaylık versin. İdrardan kan gelirse de korkma. Bu işin doğasında var malesef. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

T3HLIK3 bunu yazdı
    T3HLIK3 bunu yazdı

doktor Aidin Salih hanımefendinin kitabını öneririm, Böbrek Temizliği için dual(doğal) yöntemler.

Evet metin bütün vücut için temizleme yönetimleri sağlıklı beslenme ne ararsan var youTube istediğin kadar aradığın herşey için videoları var ben yitikşifa kitabını ahıska yayın evinden almıştım hangi eve gittiysem misafir olduysam herkesin önerdiği bir doktor youtube de böbrek temizleme yaz aidin salih diye videolar var.

dual = doğal mış sağol kıralım

kaynataMı siksinler bilmediğim için bu bilgileri , yeni datayı işliyorum hemen

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3HLIK3
    T3HLIK3's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

T3HLIK3 bunu yazdı
    T3HLIK3 bunu yazdı

dual = doğal mış sağol kıralım

kaynataMı siksinler bilmediğim için bu bilgileri , yeni datayı işliyorum hemen

Özür dilerim ama anlayamadım :(

mis kokan para
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    T3HLIK3 bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı
    T3HLIK3 bunu yazdı
    T3HLIK3 bunu yazdı

Evet, metin. bütün vücut için temizleme yönetimleri{yöntemleri}, sağlıklı beslenme, ne ararsan var. youTube('da) istediğin kadar, aradığın herşey için (onun)videoları var. ben yitikşifa kitabını, ahıska yayın evinden almıştım. hangi eve gittiysem, misafir olduysam, herkesin önerdiği bir doktor . youtube'd(a) böbrek temizleme yaz, aidin salih diye, video'ları var.

dual = doğal 'mış, sağol kıralım.

kaynataMı siksinler bilmediğim için bu bilgileri , yeni datayı işliyorum hemen.

Özür dilerim ama anlayamadım :(

^^P` makaraya almış, takılma. 

kelime tercihlerin biraz sıkıntılı. kezâ, noktalama işaretleri de. 

arada bir Virgül(,) ve Nokta(.) koy gereken yerlerde.

"Tehlike" kullanıcı adını nereden esinlendin, yada ilham aldın? sanki bir film'den bir karakter adı gibi, sanırım; million dollars baby(?) diye bir film olacaktı.

~@~

bir de, sadece Gözler hakkında(için,üzerine) böyle bir İsim ve/veya Kitap var mıdır? Göz'ün belirli bir hastalık'ı üzerine değil, genel olarak Göz hakkında., 

~@~

bugün gece de hava şahâne, ve açık. Sirius Yıldız'ı  filan çok net gözüküyor. @@,) ^^/`) 

RitmFarbRacourci tarafından 03/Oca/21 00:13 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 6864 Toplam Mesaj: 78
böbrekggwp