folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bonus Kartımı Patlatmışlar

Bonus Kartımı Patlatmışlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    can498 bunu yazdı

benimde bonus kredi kartımı patlatmışlardı. ömrümde ilk defa booking kullanmıştım onda başıma geldi. ya tesadüftü yada cidden booking güvenliğinde sıkıntı vardı. zaten artık booking tamamen yok oldu.

defalarca kullandım hiç bir sorun olmadı.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

n11'den bir arkdas satın alımdan sonra kart bilgileri kaydedilsinmi sorusuna hayır desen bile sistemde kartların kaydedilgini birebir muhabbet ederken solemıstı benımde bu olay 2 kere basıma geldi şimdi kartı internete kapatiyorum ayarlardan işlem yaparken aciyorum sadece birde sanal kart var içine 500 falan attim ordanda aliyorum bazen k.kartını bulastırmıyorum hıc

Evet bu aralar bu siteyi çok kullanıyordum. Öteki siteyi uzun süredir kullanmamıştım. 

Artık aç kapa yapacağız. Sanal takılacağız.

Biraz uğraştıracak ama anamız ağlayarak kazandığımız paramızı millete kaptırmanın bir anlamı yok.

Bilgi Güçtür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

alakası varmı bilmiyorum ama . ttnet tahütümü dün yeniledim .  

ne olduysa 7-8 yerden arayıp kişisel bilgilerimi sorup duruyorlar . bilmem ne ttnet yetkili bayisiyiz adınızı alabilirmiyim  cep numaranızı alim hemen ad soyad söylerseniz size sürprizim var. 

4440375 çağrı atıyor 

04440375 arıyor  müzik dinletiyor . 

bunlar bu bilgileri bi yerden alıyorlar .

Telekom kadar karaktersiz bir firma yok. Kendileri bile yapıyor olabilir. :D  zaten yıllardır kazikliyorlar milleti

next next next install
Toplam Hit: 4118 Toplam Mesaj: 24
kredi kartı dolandırıcılığı