folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Booking Rezervasyon İptal Etmeyi Unuttum

Booking Rezervasyon İptal Etmeyi Unuttum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Adamlar sallamamıştır, önce booking arıyor defalarca, sonra otel arıyor.

Anlattım ya yukarıda,

İngilteredeki en az 10 sefer kaldığım ve şirket referansı olan otel bir gece parası için 2 hafta aradı ibneler. O da sanal karttan çekemediler yani, kendi problemleri.

Hocam kart bos zaten hatt bugun arayip iptal ettirdim karti tamamen kapandi kart benim merak ettigim yarin oburgun dava mava acarlarsa durduk yere mahkemeyle ugrasmayalim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    CosTeR bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Adamlar sallamamıştır, önce booking arıyor defalarca, sonra otel arıyor.

Anlattım ya yukarıda,

İngilteredeki en az 10 sefer kaldığım ve şirket referansı olan otel bir gece parası için 2 hafta aradı ibneler. O da sanal karttan çekemediler yani, kendi problemleri.

Hocam kart bos zaten hatt bugun arayip iptal ettirdim karti tamamen kapandi kart benim merak ettigim yarin oburgun dava mava acarlarsa durduk yere mahkemeyle ugrasmayalim

hocam zaten karttan para çekemiyoruz diye arıyolar :)

Otel odemeyi dener ve başarısız olursa booklng seni arar hollanda numarasından,

Sonra birkaç defa daha arar.

Sonra otel arar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam iptal / iade koşullarının yazdığı bi kısım metin yok mu?

eğer ödeme alamadılarsa otelde öde mevzusu vardır bookingte bazen oluyor otele gidince kapıda öde diye.

neyseciğime para ödemediysen siktir et hiç bir şey ödeme.

git yeni hesap aç yeni bi maille 0dan tekrar rezervasyon yaparsın vizen çıkınca

ama kuralları bulursan gönder buraya

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bir sey olmaz. Sanal kartla yapiyorum ben genelde. Bazen iptal etmeyi unutuyorum. Adam ariyor, vize cikmadi diyorum kapatiyorum. Kredi kartindan parayi cekemedik, gunceller misiniz diyor. Tamam diyorum kapatiyorum. Defalarca rez. yaptim boyle bir sey cikmaz rahat ol. Vize alip ulkeye girersen kalack yer soruyorlar. Suna sahit olmuslugum var, pasaport kontrol memuru baska bir polisi cagirip, oteli arattirip teyit ettirdi kalacak yeri. Onun icin ucretsiz iptali ulkeye giris saatinden sonra olan rezervasyonları yapın bence. Yani saat 13:30'da almanya'da olacaksın diyelim. Ucretsiz iptali 18:00'a kadar veren otel bulursan direk onu yap. Ulkeye girince iptal ettir.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 1725 Toplam Mesaj: 15
booking