folder Tahribat.com Forumları
linefolder Python
linefolder Botçu Geldi Hanımmmm

Botçu Geldi Hanımmmm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Facebook zynga pokerle alakalı bir bot projen oldu mu daha önce? Ya da duyduğun? Bu sektöre girmeyi düşünüyorum ama nasıl bi yol izlemem gerek açıkçası bilmiyorum. Araştırma yapmadım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Facebook zynga pokerle alakalı bir bot projen oldu mu daha önce? Ya da duyduğun? Bu sektöre girmeyi düşünüyorum ama nasıl bi yol izlemem gerek açıkçası bilmiyorum. Araştırma yapmadım

tcp bilgin ne durumda?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    end bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    absconder bunu yazdı

Her şeyden öte harika bir insan. Kişiligi ve yaptıgı işe çok saygı duyuyorum. Kendisi bana ödev konusunda aşırı yardımcı oldu. İyi ki varsın TheAvenqer (:

valla tbt de sözünün eri nadir müridlerden en azındn yaparım dedimi yapıyor öyle yaparm deyipde 3 ay bekletip yaaa yapamam demiyor ... delikanlı  bir mürid 

Benden baska boyle biri girdi mi hayatina? :D

Tabi canım  mesela abi işlerim yoğun şu gün halledelim deyip aradığımda açmayıp 5 gün sonra yazınca dönmeyip sonra hiç dönmeyenlerde var ... Baştan olmaz yapamam deseler emin ol kızmam ama yaparım ederim yalar yutarım çerez.. şunu yollayacam vb.. deyip yapmayınca o kişileri hayatımdan çıkartıyorum  

Söz vermek başka birşeye benzemez, sizlere tavsiyem ya sözünüzün eri olun yada en hafif tabiriyle söz vermeyin.

aynen katiliyorum,söz vermek başka birşey.karakter işte

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Pm attık bekliyoruz bakalım :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Hazır konuda iken;

PHP olmak üzere CURL ile bot yazabilecek olan var mı ? ( Lütfen tecrübeli arkadaşlar ulaşsın )

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

Pm attık bekliyoruz bakalım :)

cevap verildi php bot kodlamamaktayım

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Adam aşmış gerçekten. :D Kendisiyle çalıştıgım için çok mutluyum. Çalışmalarımız hala devam ediyor kendisiyle fakat kişiligi olsun, yaklaşımı olsun ve her şeyden önce efendiligi olsun harika biri. TBT'de böyle insanlar iyi ki varlar. Yüz yüze tanımayı istedigim kişilerden bir mürid. Kıymeti bilinesi birisin, iyi ki varsın @TheAvenqer :)

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

selam hocam,

sensor tower sitesinin top chartina giren oyunlar var -> https://sensortower.com/ios/rankings/top/iphone/us/all-categories

bu oyunlar top chart a girerken atıyorum 900 den 800 e çıkıyor. bu şekilde sırası yükselen oyunların listesini gösterecek bir bot yapabilir misin?

yapabilirsen pm at.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    absconder bunu yazdı

Adam aşmış gerçekten. :D Kendisiyle çalıştıgım için çok mutluyum. Çalışmalarımız hala devam ediyor kendisiyle fakat kişiligi olsun, yaklaşımı olsun ve her şeyden önce efendiligi olsun harika biri. TBT'de böyle insanlar iyi ki varlar. Yüz yüze tanımayı istedigim kişilerden bir mürid. Kıymeti bilinesi birisin, iyi ki varsın @TheAvenqer :)

Teşekkürler hocam bu güzel yorumun için konuyada minicik bir up olsun elimdeki işler bitmek üzere yeni işlere açığım

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 61468 Toplam Mesaj: 150
php python bot requests selenium