Botçu Geldi Hanımmmm Vol 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Merhabalar ey mürid(e)ler,

"Botçu Geldi Hanımmmm" adlı konumun Vol 2'sine hoşgeldiniz. İlk konum için buraya tıklayabilirsiniz.

Siparişleriniz için PM atabilirsiniz

Referanslar

ilteris bunu yazdı

Kendisi ile çalıştım. Sorunsuz iş yaptı. 5 gün sonra teslim dedi 3 gün sonra teslim etti.

Hayırlı işler, bol güneşler.

nereodi bunu yazdı

kendisine kelifim delikanlı adamdır, söz verdiği işi yapar kıçı başı oynamaz.

Aress bunu yazdı

Müridi uzun zamandır tanırım,  sağlamdır. Hayırlı İşler olsun 

S-E-R-H-A-T bunu yazdı

birçok kurumsal işimi gördü kefilim.

sancaks bunu yazdı

kendisini uzun zamandır tanırım,özü-sözü birdir.Kolay gelsin dostum

SaviorAngel bunu yazdı

tahribatta reel hayatta tanıdığım tek kişidir

beni buraya kazandıran kişidir aynı zamanda sonuna kadar kefilim

iyi işler abi 

facebook otomatik mesaj yazma botu yazabilir misin :D ivr için 

XocTaiL bunu yazdı

çok ilgili bir arkadaş sağolsun çok yardımcı oldu random zamanlamada calısan bir bot yaptık 
    eline sağlık... 

peace bunu yazdı

gerçekten bu işi severek,isteyerek bir o kadar da güzel yapıyor.Ellerine sağlık hocam.Kralsın.

KaptaN bunu yazdı

mümin kardeşim hızlı bir şekilde halletti eline koluna bilimum organlarına sağlık

tajdin bunu yazdı

sağlam botçudur hemşerim kendisiyle çalıştık

Cayan bunu yazdı

Barış kardeşim gibidir kaliteli çocuktur. İş yapacaksanız kefilim.

tranceport bunu yazdı

hocam yardımların için teşekkürler tekrardan konun up olsun.

Yazilimci bunu yazdı

Temiz çalışır, temiz iş yapar. Up olsun

furkiak bunu yazdı

kanka son iş için çok saol sayende büyük dertten kurtuldum valla

BrighStar bunu yazdı

barış hocamdan bot desteği aldık. Çok güzel iş çıkardı. Her zaman yardımcı oluyor. Hiç burun kırın etmiyor. İşini iyi yapıyor. Her zaman iletişimde kalabiliyorsunuz. Teşekkürler @TheAvenqer 

ruhi bunu yazdı

Bi bot tarif ettim şap diye yaptı. Masa üstü sürümü bile var :D 

İsteklerimi biraz çoğalttım ve sabırla yaptı. istediğim bütün fonksiyonlar çalışıyor.

Kral botçu çıktı :)

Referansım.  

tajdin bunu yazdı

gece gece rahatsız ettik hocamızı ama istediğimiz şeyin resmen içinden geçti içinden, kral botçu :)

BrighStar bunu yazdı

KRAL KRAL YEMİN EDİYORUM KRAL. DESTEĞE İHTİYAÇ DUYDUĞUMDA 5 DAKKALIK UZAKLIKTA :) 10 NUMARA BİR İNSAN KENDİSİ. YAPTIĞI İŞ TERTEMİZ :)

absconder bunu yazdı

Her şeyden öte harika bir insan. Kişiligi ve yaptıgı işe çok saygı duyuyorum. Kendisi bana ödev konusunda aşırı yardımcı oldu. İyi ki varsın TheAvenqer (:

KaptaN bunu yazdı
    absconder bunu yazdı

Her şeyden öte harika bir insan. Kişiligi ve yaptıgı işe çok saygı duyuyorum. Kendisi bana ödev konusunda aşırı yardımcı oldu. İyi ki varsın TheAvenqer (:

valla tbt de sözünün eri nadir müridlerden en azındn yaparım dedimi yapıyor öyle yaparm deyipde 3 ay bekletip yaaa yapamam demiyor ... delikanlı  bir mürid 

DarkFall bunu yazdı

Kral adam, sağolsun python ile ilgili her sorumu yanıtlıyor, yardımların için buradan teşekkür etmek istedim :)

sRcN bunu yazdı

n11 botu için nalaşmıştık ancak n11 in sikik sokuk güvenlik önlemleri nedeniyle problemler yaşadık 1 hafta büyük emek verdi sağolsun ardından da olmayınca hem para talep etmedi hemde onun yerine başka bir bot yazıp hediye etti. Kıyak bir davranış oldu referansımı buraya bırakayım. 

moustache bunu yazdı

Python bu adamın eline düşeceğini bilseydi , piyasaya çıkmadan önce bir kez daha düşünürdü. Ama nesil farkı sanırım ondan dolayı, şuan bu adamın ellerinde. Bot konusunda ve kişilik konusunda harika özenle bözenle yaratılmış bir arkadaş. 

Bot desteği alındı dibine kadar destek verdi tekrardan teşekkürler.

absconder bunu yazdı

Adam aşmış gerçekten. :D Kendisiyle çalıştıgım için çok mutluyum. Çalışmalarımız hala devam ediyor kendisiyle fakat kişiligi olsun, yaklaşımı olsun ve her şeyden önce efendiligi olsun harika biri. TBT'de böyle insanlar iyi ki varlar. Yüz yüze tanımayı istedigim kişilerden bir mürid. Kıymeti bilinesi birisin, iyi ki varsın @TheAvenqer :)

R10 Profilim : https://www.r10.net/members/101718-theavenqer.html

R10 konum : https://www.r10.net/is-arayanlar/2127232-kisiye-ozel-bot-yazilir.html

Github : https://github.com/baristeksin

Bende çalıştım kendisiyle verimli, özverili ve ilgili işininin ehli bir mürid kendisine bir kez daha teşekkürler...  

Her mahallenin ovarluçusu varsa  TBT'nin de Botçusu var :)

asi27 tarafından 12/Ara/20 21:32 tarihinde düzenlenmiştir

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

yorumlarınız için teşekkürler :) konu minnak bir up olsun

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

hocam hep ''lütfen sadece elit beyler diyorsun''  biz bota bile şamrel diyoruz şamreli bile google a düzeltiriyoruz.
    rezil rüsva olmayalım diye istekte bulunamıyoruz belki
    hani biraz daha yapabileceklerini anlatırsan daha geniş yelpazede bizde kendimize uygun bir şey seceriz

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

hocam hep ''lütfen sadece elit beyler diyorsun''  biz bota bile şamrel diyoruz şamreli bile google a düzeltiriyoruz.
    rezil rüsva olmayalım diye istekte bulunamıyoruz belki
    hani biraz daha yapabileceklerini anlatırsan daha geniş yelpazede bizde kendimize uygun bir şey seceriz

Hocam estf. hepiniz elitsiniz sadece 2 tuşa basıyorsun, yada bir başkası şu fiyata yapıyor veya basit 2 dk lık iş demediğiniz sürece djjdjdjd

Genellikle müşterilerim e ticaret yapan kesim belirledikleri sitelerden ürünlerin kendi sitelerine eklenmesini isteyen kesim veya xml çıktısı isteyenler oluyor

Fiyat karşılaştırma botu isteyenlerin sayısıda oldukça fazla misalen ürün verecem fiyatı düşünce bana uyarı versin diyenler

Veya son yaptığım projedeki gibi ürün fiyatlarını otomatik güncelleyen botlara talep çok fazla

Bunlar dışında bir kaçtane oyun botları yaptığım müşteriler var web ve text tabanlı oyunlar oynayıp onlara çeşitli botlar isteyenler hatta bunu yaptığım botları geliştirmemi isteyip hizmet satmaya başlayan müşterilerim var

Fantezi olsun diye çeşit çeşit botlar isteyenler var

Fiyat konusundada fiyatlarım yüksek değildir ama her işte olduğu gibide bir açılış ücreti vardır internet kafeye bile gidince bu böyledir yani 3 satır kod istersin ama açılış ücreti sabit olduğu için 400 tl isterim halbuki ücret hesaplaması şu şekil oluyor.

400 - 0 ile 2 saat arası zamanımı alacak işler 

2 saatten sonrası için geçen her saat için +100 tl

Bunu hesaplarken kimsenin hakkına geçmemeye çalışıyorum yani iş normalde 3 saat sürecek bir iştir 500 tl ederidir bu hesaplamaya göre ama benim hatamdan dolayı 6 saat sürdüyse bunu size yansıtmam doğru olmaz o yüzden başta düşünüp şu kadar saatte veya zamanda yaparım diyip size ona göre fiyat veriyorum

Not : Bu hesaplamadan çekinenler olabilir kendisine göre kodlaması çok zor birşey olabilir ama tecrübeden kaynaklı olarak bu işe 400 tl fiyat çekebilirim kesinlikle fiyat konusunda çekinmesin her daim mesaj atıp soru sorabilirsiniz fiyat isteyebilirsiniz yeri gelir hal hatır muhabbeti yaparız :)

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Özel bot yaptırıldı. İşinin ehlidir kendisi. Sitelerin içinden geçebilir. Dikkat edin

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Kendisi ile çalıştım, sorunsuz iş yaptı. 

Sürekli ilgilendi. Çok iyi bir arkadaşımız. 

Herkese tavsiye ederim.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

Kendisiyle bir iş yapacaksanız, bot yazdıracaksanız kesinlikle tavsiye ederim işinin ehli bir arkadaşımız.Fakat C.S 1.6 falan oynayacaksanız aynı fikirde değilim tüm hile hurda bunda uzak durun :)))

Toplam Hit: 3179 Toplam Mesaj: 18
bot python bot php bot