folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Boykot Hakkında Aklına Gelen Seneryolar

Boykot Hakkında Aklına Gelen Seneryolar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bi grup parti temsilcileri referendum hakkında boykot uygulayacaklarını söylüyorlar ve destekçilerinden de boykot istiyorlar. sandıklara gitmeyin diyorlar. yüzbinlerce insan boykota uyup sandıklara gitmeseler yada oylarını boş atsalar bu boş olan evet yada hayır diye işaretseler kim farkeder. sanki bu boykot olayının arkasında ben böyle bişi seziyorum. burası Türkiye.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

bdp g.doğudan evet oyu çıkmasından korkuyor. O yüzden bokyot ediyolar. Kim ne derse desin referandum akp için güvenoyu niteliğinde. 13 eylül sabahı güneydoğuda ezici bir evet oranı çıkarsa bdp için hezimet olacağından boykot çağrısı yapıyorlar.

Bu iş "hepinizden iyi top oynarım, önüme geleni çalımlarım" dedikten sonra halı saha daveti alınca bahane bulup gitmemek gibi. Sahadan kaçıyorlar.

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    narkozMRT bunu yazdı:
    -----------------------------

oylarını boş atsalar bu boş olan evet yada hayır diye işaretseler kim farkeder.

Genel seçimlerden sonra İşçi partili bi adam oy verdiği sandıktan işçi partisine oy çıkmayınca dava falan açmıştı. Belediye seçimlerinde Ankarada elektrik kesintisi oldu. Polis 2 kişiyi oy çuvallarını çalarken yakalı. Hiçbir şekilde sonuç değişmedi. Burası Türkiye. Dua edelimde devir teknoloji devri sloganıyla elektronik seçim falan çıkartmasınlar.

arbeit macht frei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Balyoz99 bunu yazdı:
    narkozMRT bunu yazdı:

oylarını boş atsalar bu boş olan evet yada hayır diye işaretseler kim farkeder.

Genel seçimlerden sonra İşçi partili bi adam oy verdiği sandıktan işçi partisine oy çıkmayınca dava falan açmıştı. Belediye seçimlerinde Ankarada elektrik kesintisi oldu. Polis 2 kişiyi oy çuvallarını çalarken yakalı. Hiçbir şekilde sonuç değişmedi. Burası Türkiye. Dua edelimde devir teknoloji devri sloganıyla elektronik seçim falan çıkartmasınlar.

öyle şeyler oluyor çünkü biliyorum arkadaşımın babası belediye başkanı şu an ama oylama sırasında buna benzer bişi olmuş. itiraz falan edilmiş oylar tekrar sayılmış ve haklı olduğu ortaya cıkmış. şu an belediye başkanı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

up

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

onu yapabilirler öle bi güçleri var. ama artk eskisi gibi deil. milelt uyanık. bunu yemezler.

şayetki katılım %80 olursa  ve  %30 hayır %50 evet çıksa. referendaum iptal olur.

tam emin deilim ama öle biliyorum...

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

Balyoz99 bunu yazdı:

bdp g.doğudan evet oyu çıkmasından korkuyor. O yüzden bokyot ediyolar. Kim ne derse desin referandum akp için güvenoyu niteliğinde. 13 eylül sabahı güneydoğuda ezici bir evet oranı çıkarsa bdp için hezimet olacağından boykot çağrısı yapıyorlar.

Bu iş "hepinizden iyi top oynarım, önüme geleni çalımlarım" dedikten sonra halı saha daveti alınca bahane bulup gitmemek gibi. Sahadan kaçıyorlar.

bdp liler evet diyor abi

istatistiklere bakılırsa doğudaki illerde evetler %60larda

hayır cıkmasını isteseler niye "referanduma hayır" demek varken boykot desinler ki ?

[36073//anarsistherif]~20.07.15
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

doğudan evet çıkar 2+2=4 köpekler ne kadar havlasada gitmeyin desede evet çıkar

(tayyipçi ve evetçi değilim ama gerçek bu)

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu vakitten sonra ülkem İçin Hayırlısı Dicez.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KroBey
    KroBey's avatar
    Erkek

Bdp doğuda evet çıkacağını bildiği için boykot çağrısında bulunmuştur. Halkı sandıklardan uzaklaştırmak istediği için boykot ediyor. Hayır propagandası yapsaydı, sandık başında halk hür iradesi ile hareket edeceği için evet deme oranları da artacaktı. Bu yüzden boykot ediyor ki, seçim sandıklarının başına kendi adamlarını koyup halkı sindiriyor, oy kullanmasını engelliyor.

" Kro "
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bdp'nin "Boykot" demesinin asil sebebi şu..Bdp aslinda Akp'nin maddelerine cok bi karsi degil. ama kendi istedigi bir kaç maddenin Akp'lilerce kabul görmemesi üzerine "Boykot" dediler..

Bdp'nin istedigi maddelerin başında da seçim barajının %5 e düşürülmesi olayı var..

Akp Bdp'nin hic bi maddesini kabul etmedi, bu yüzden Bdp'de destek vermedi :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 879 Toplam Mesaj: 11