Böyle ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bird
    bird's avatar
    Dişi

saat 5 e geliyo erkek arkadaşım var yanımda bide çok yakın arkadaşım yani kardeşim dediğim insan var...çok mutluyuz yanii.ne billiiim paylaşıyım dedim..erzurumda olsakda hayat güzel olabiliyo..vallaa:)

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=3&folderid=6069 - Banlanmaniz icin gecerli bir sebeptir herhalde ! Ibret-i alem icin..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    bird hadi ben manyağın tekiyim uyumadım dağadorusu uyuyamıyorum sen neden yatmadın bu bir idi
    ikincisi türkiyenin neresinde olursan ol buna diyarbakır - şırnak gibi yerlerde geçerli herzaman hayttan zevk alabilirsin yeterki qüzel bir oratam ve çok sevdiğin en az bir kişi şayet onlardan en önemliside yanında anladığım kadar neyse fazla içmeyin iyi günler

sex bir sanattır tecavüz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    bird bunu yazdı:
    -----------------------------

saat 5 e geliyo erkek arkadaşım var yanımda bide çok yakın arkadaşım yani kardeşim dediğim insan var...çok mutluyuz yanii.ne billiiim paylaşıyım dedim..erzurumda olsakda hayat güzel olabiliyo..vallaa:)
    -----------------------------

harbiden ya kafanızmı güzeldi??

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Marcorodigy
    Marcorodigy's avatar
    Erkek
    Hayt heryerde herzaman güzel ama sadece sevdiklerinizin hatta sizin sevgşnşze karşılık verenlerin yanındayken güzel şayet sevdiklerinizden benimgibi uzaksanız çevrenizde kimler yada sizin için uğraşan insanlar ve aslında sevdiğiniz ama sadece o olabilen insanlarınyanındaysanız onları nekadar severseniz sevin asıl sevdiğinizin yanıda olamıyorsanız (Benimgibi) aslında dünyanın hiçbiryerinde mutlu olamıyorsunuzdemektir.
    İnsanlar sadece sevdiklerinin değil isteyerek ve doğasından değilde kendisinden sevdiği insanların yanıda mutlu olabilir. (Anne baba gibi akrabalar değil)onları zaten seversiniz ama onlarsızda bir yaşan olabilir ancak sevigiliniz yanınızda değilse mutluluğu asla yakalayamazsınız çünkü birkere yakaladığınız birşeyi birdaha yakalamanız imkansızdır dünyada açılması enzor kapı açık kapıdır bunu unutmayın. Mutluluk sadece onunyanıda olandır. Senin şuan neler yaşadığını bilmiyorum ama sağlam içtiğiniz kesin ve oradada yabancı olduğunuz kesin.

"ÖĞRENİN olm ÖĞRENİN önce okuyun kendinizbilin bu işler aldım yazıyı koydum alın okuyunla dönmez elalemin sikiynen geredeğe girilmez beyler" Düzgün konuşan bir ateist olmayı öğrendiğin zaman bekleriz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    cok hos bir mesajdi
    Allah mutlulugunuzu arttirsin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    ne güzel ne güzel .....gercekten çok güzel mutluluklar 

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
Toplam Hit: 1846 Toplam Mesaj: 6