Böyle Hoca Mı Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jinpachi
    Jinpachi's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Böyle olur. İslam hocasından ne bekliyorsun? Kuantum mekaniğimi konuşsaydı.

sorsan ne olduğu hakkında fikri olmadığından videodaki gibi kıçını sallayıp "böyle zevk veriyorsa haramdır" der...

Yaşa, Öl...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    yolbulucu bunu yazdı

islamda tek kaynak kurandır, kuranda açık olarak yazmayan herhangi bir şeye haramdır, günahtır, farzdır, sevaptır vs vs diyen biri net allaha şirk koşuyordur. videodaki adam da buna dahil. kendi fikrini allahın kelamı gibi insanlara anlatıyor falan işte.

Adnan Oktar?

Adnan Oktar ın dilinden konuşuyorsuniz hocam. "Kur'an Müslümanlığı" Kur'an uyuşmuyorsa hurafedir.

Bence de İslam dinini, en iyi Adnan Oktar anlatıyordu.

+Dabbet-ül Arz nedir? Diye soruyorsun;

-Bilgisayar diyor. Bize zaten Dabbe dünya ya hakim olacak, Mehdi de dabbeye hakim olacak diyorlardı eskiden de. Mehdi bilgisayar dünyasına hakim.

+Dabbe yerden çıkacaktı ama diye soruyorsun. -Tamam işte diyor; Demir, Altın, Bilgisayarın tüm hammaddeleri yerden çıkmıştır diyor.

+Deccal kimdir o zaman diye soruyorsun.

-Charles Darwin(Evrim) diyor.

İşte o bana ters. Zaten Kur'an da Evrim var diyor. Adnan Oktar yok diyor. Orda bi sıkıntı var..

rahmandaburda tarafından 16/Mar/20 16:36 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    rahmandaburda bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

islamda tek kaynak kurandır, kuranda açık olarak yazmayan herhangi bir şeye haramdır, günahtır, farzdır, sevaptır vs vs diyen biri net allaha şirk koşuyordur. videodaki adam da buna dahil. kendi fikrini allahın kelamı gibi insanlara anlatıyor falan işte.

Adnan Oktar?

Adnan Oktar ın dilinden konuşuyorsuniz hocam. "Kur'an Müslümanlığı" Kur'an uyuşmuyorsa hurafedir.

Bence de İslam dinini, en iyi Adnan Oktar anlatıyordu.

+Dabbet-ül Arz nedir? Diye soruyorsun;

-Bilgisayar diyor. Bize zaten Dabbe dünya ya hakim olacak, Mehdi de dabbeye hakim olacak diyorlardı eskiden de. Mehdi bilgisayar dünyasına hakim.

+Dabbe yerden çıkacaktı ama diye soruyorsun. -Tamam işte diyor; Demir, Altın, Bilgisayarın tüm hammaddeleri yerden çıkmıştır diyor.

+Deccal kimdir o zaman diye soruyorsun.

-Charles Darwin(Evrim) diyor.

İşte o bana ters. Zaten Kur'an da Evrim var diyor. Adnan Oktar yok diyor. Orda bi sıkıntı var..

oktarı falan bilmem reyiz

allah kuranı göndermiş sana, oku demiş. kuranın içinde herhangi bir yerinde başka bir şeyi oku, git hocaya sor, bir din adamı bul, namaz kıldırma memurluğu diye bir şey var tarzı bir şey yazmıyo. durum buyken kuran dışında bir şeye iman edenin dini bütün değildir. beş yaşındaki çocuğa da anlatsan bunu en basit haliyle anlar. adnan oktara dabbeye ota boka bağlamaya karmaşıklaştırmaya gerek yok. 

allah müzik dinlemeyi yasak etmişse, sana hem bu aklı hem de kuranı veren oysa senin kendi başına kuranı okuduğunda "evet ya müzik yasak ahanda burda yazıyo" demen gerek, demiyosan yasak değildir, yasaksa bile bundan sorumlu olmazsın. cidden yasak olan şeyler açık açık yazıyo zaten. al bi oku "acaba insan öldürmek yasak mı? zina yasak mı? kul hakkı yasak mı?" gibi soru işaretlerin kalmıyo, niye ? adam yazmış çünkü "yasak kardeş" diye.

bu yüzden yok o hoca doğru bu hoca yanlış vs vs boş muhabbetler bunlar, müslümansanız açın okuyun, ne islam kurandan ne anlıyorsanız odur.

not: hadis diye inanılan şeylerin kaynağı belirsiz ve 99% uydurma :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Verim az diye dinleyemedim babam  her hacı hocayım diyen anasina kadar küfür ediyor.adam her zaman haklı geldi gözüme

Break Dance Bboy MaxeL
Toplam Hit: 2099 Toplam Mesaj: 15
müzik hoca din