folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Böyle Okulun Gözünü Sevim Bilg.Programcılığı Uzaktan Eğitim.

Böyle Okulun Gözünü Sevim Bilg.Programcılığı Uzaktan Eğitim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Böyle okulun gözünü sevim Bilg.programcılığı Uzaktan eğitim....Arkadşlar çukurova bilgisayar teknolojileri ve öğretmenliği bölümüne girdim ek kontenjanla......Üniversitenin formunda dolaşıyordum gözüme uzaktan eğitim bilg. programcılığı takıldı..bi bakim dedim adamlar duyuru yapmış aynen şu:

Gönderen

Öğretim Görevlisi Esin ÜNAL

Tarih

09.11.2005 11:49:59

Konu

BTP 103 Algortima ve Programcılığa Giriş - VİZE SINAVI -

BTP 103 Vize sınavınız için size 05 Aralık 2005 Pazartesi günü, 2 adet sorudan oluşan bir ödev verilecektir. Bu soruları 09 Aralık 2005 Cuma günü saat 17:00a kadar; 1. Grup Öğrencileri Okutman Erkan KAYNAKa 2. Grup Öğrencileri Öğr. Gör. Esin ÜNALa sol taraftaki menüde yer alan Posta Kutusu servisini kullanarak göndereceklerdir. Süre sonunda iletilmeyen ödevler değerlendirmeye alınmayacaktır .Vizeler not ortalamınızın %35' ini etkiler..

Yani olaya bakın sınavda 2 soru var ve bu sorular 4 gün içinde cevaplayacaksın...Şimdi bu bölümde okuyan çocuk kendini nasıl geliştirsin..Acana uzaktan eğitimmi seçseydim ekmek elden su gölden hesabı...:))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    ben seçtim şimdi de okuyorum. 

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elvis
    elvis's avatar
    Erkek

eğitimin uzağı yakını olmaz

ikilik yaratmayın efndim

elvis
Toplam Hit: 1269 Toplam Mesaj: 3