Böyle Olmaz!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    best
    best's avatar
    Erkek
    undernet.orgda tahribat kanaLıan girip tahribat.coma neden geLmiosunuz die sordum. no_mercy die biri reklam yapıorum die beni kanaldan attı. hepimiz beraberiz, bizbizeyiz die çağırdım adamın bi küfür etmediği kaLdı! foruma yazmışsınız tahribat.com açıldı die adamlar başka serverde. sizce ben kötü bişeymi yapmışım?

the BeSt oF HaKaN
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    :) hahaha kufur etmediğimmi kaldi :)) ben sana sordum sen kımsın diye birsi olmam gerekıyormu dedin ben orda bişiler dedim sonra formdanım dedin sen sonra artismisin dedim artisim dedin bende seni sutladim bir zahmet loglarida pate et .)

hadi eyw.

yargsiz insaz olmaz bende taniyan bılır artiscim:)

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EiFeL65
    EiFeL65's avatar
    Erkek
    best bunu yazdi

------------------------------
    undernet.orgda tahribat kanaLıan girip tahribat.coma neden geLmiosunuz die sordum. no_mercy die biri reklam yapıorum die beni kanaldan attı. hepimiz beraberiz, bizbizeyiz die çağırdım adamın bi küfür etmediği kaLdı! foruma yazmışsınız tahribat.com açıldı die adamlar başka serverde. sizce ben kötü bişeymi yapmışım?
    -----------------------------

InsanLari Yonledirme Yetkisini SAna kim Verior ????
    KArisma ßirak Herks Istediği Yere TAkiLsin Cok iStiyorsan Girme Undernete Gir Tahribata Orada TakiL.
    Hadi Eyw.

Forumda kendini bilmez kisilerin git gide cogalmasindan,ve bu sahsiyetler elini kolunu sallaya sallaya Forumda bulunup Seviyesizce yazilar yazmasindan bir takim olaylara yol acip Ortami cirkinlestirdiginden Dolayi forumda kısa süre bulunmayacagim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    isteyen gelir isteyen gider kimse takmasın biz işimize bakarız...
    biz bize yetiyoruz zaten
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    best
    best's avatar
    Erkek
    bizde zorla gelin, gelmeyenin a.q demedik! sen artistmisin die sorarsan ben artist olurum no_mercy. bende kimseye zorlamadım. sizi yakın hissedipte bi öneri yapanda suç. bundan sonra bişey derSem maraş benim a.q.

the BeSt oF HaKaN
Toplam Hit: 12249 Toplam Mesaj: 5