Break Dans Yapan Bilgisi Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    netsonic bunu yazdı:
    -----------------------------
    cevapların ıcın tekrar tesekkur...
    anlattıklarınla benim dusunduklerimi ve yaptıklarımı karsılastırırsan dogru yolda oldugum kesin....The way i am

fakat ewde salonda calısmaya dewam etmeye mecburum cunku istanbulda pek oyle imkan yok..

hoşçakal şimdilik

-----------------------------

iyiaksamlar dostum;....
    ya gecen yılkı yarısmaya ıstanbuldan ıkı tane dans grubu gelmişti.aralarında cok ıyı Rap soyleyen bırısı vardı.hatta sesı cok ıyı guzel felan dendı onuda anons ettirdık cıksın dıye sahneye.bayada ıyı soyledı alkısladık butun salon...
    onunla partı boyu ayrıca konustuk.
    onun dedıgı su;istanbulda daha cok rap ın üzerıne düşülüyor oyusden dans gruplarımız etkısız felan dedi.davetlere felan katılım oluyor adımız eksık olmasın dıye ama dansı yapan cokaz dedıler.o yusden sokaklarımızda uygun yerler yok dedıler.
    grubbun adını yazmayı unuttum sana.isimleri "" Best_Of-34""dü bu arkadasların.yanı aslında ıstanbulunda ıyı olması gerekır bu konuda.anadolu sehırlerı(mesela corum)en alakasız sehır aslında ama orada bıle 8 tane dans grubu var....

aslında kendıne alan bulabılırsın..ev ve salon konusunda sana halen katılmıyorum kusurabakma))))
    kırarsın Allah korusun bıryerıne bişi olur ılerıde((mutlaka olur bak((dar alanda olmaz emın olkı omaz...

baska bır konudada kendı discomuzu kendımız kuralım konusuna degınecegım))))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    ok dostum beklıyoruz...

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mc_hot
    mc_hot's avatar
    Erkek
    dostum hareketleri yapmak istiyosan beynini kullanmalısın.bence en ii ogrenme yolu tekken oynamaktır.cunku eddy"nin law"ın we xanadu" nun hareketleri baya break olayı.ozellikle eddy tam b-boy.orda capoiera yapıyor.buda zaten break"in baslangıcı.ben hiphop"cıyım.cunku graffity m zuper..break fazla yok ama boigie cekerim.mc lige gelnce ise mukemmelim.bencce tekken oynamaya basla....

yo yo yo digitally undagrand studio
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    evt geldım.eger ımkanları olan varsa bu arkadaslar için muthiş bır konum lacak.
    eger budansa kapıldıysanız ve eger dısco paası vermekten partılere katılamamaktan yakınıyorsanız yada kendı dıskonuzu acmak iştıyorsanız alın sıze en ıyı ornek.
    bakın bız ankarada ne yaptık arkadas grubu ıle.
    kendımıze bır halkcarsısında yıkık dokuk bır yer ayarladık beledıyeden.
    ıkı kaylı bır bınanın altkatı.aslında dukyan bıle olamayacak bır alan.ama 250 metrekare felan var tek parca yanı.baya ıyı.
    eger bu sekılde bıryerınızvarsa yapılacakları yazıyorum.

once bır badana boya ve buyuk bır temızlık.
    daha sonra yine mobılyacı bır arkadasınızdan içerıye bır stant kurulacak))sonra tam ortaya bırkac kişinin rahatlıkla dans calısabılecegı bır fayanla kaplı alan yaratacaksınız.
    butun duvarları rastgele fosforlu boyalar ıle boyayın.grafıtı atan bırısıde grafıtıler atsın duvarlara fosforlu olaraktan.
    sonra yıne duvarlara (dans alanına bakan yere)3-4 adet boy aynası koyun.
    tavana bır tane buyuk TOP asın aynalı.ısıgı sacsınetrafa.kırılgan yanı..
    sonra yıne hüzme ısık veren bır ıkı otomatık ayarlı flas atan ısıklar koyun tavanın iki kösesıne.bu ısıkları topa ayarlayın ama ortadakı.
    renklı jelatın kagıtlarla(seffaf)ısık oyunlarınıda kendınız yapabılırsınız.
    sonra eskı bır pc(yınede saglamından olsun ama)))
    daha sonra kendınıze yetecek kadar muzık arsıvı olsturun içinde.tatlı mp3 ler getırın felan ..
    sonra bır ıkıde koltuk takımı ayarlayın.temızlıgınde hergun yaparsanız sızı ıdare eder burası.dans calısabılırsınız.
    bakın bızler bu sekılde bıryerı gecen yıl 4,5 mılyara malettık....8-10 kişi ortak olunca koymuyo hiç kişi basına dusen mıktar)))))

bizler butun oturma takımına,mısafır koltuklarına.muzık sıstemıne,bılgısayara ısklara yolluklara masalara aynalara felan 3 mılyar verdık.2.el carsılardan gıttık fason felan aldık esyaları)))
    ilk etapta kendımız için aldık ama sonra genislettık işte.
    fayansları badanasını tesısatını kendımız yapınca bızede baya para arttı....
    kapanan bır dıscodan aldık bu sıstemıde..

yanı eger istersenız mustakıl evınız varsa evınızın altını bır discoya cevırmek mumkun.azcıkta para olucak tabıkı.
    bu yıl bır arkadasımızn evının altını yapıcaz.
    hemde yıne masrafları hesapladık 5 mılyar felan tutuyo.kişi bası verılırse 300-400 mılyon rahatlıkla kendı dısconuzu kurarsınız.
    vallaha beledıyeden bırde ızın alabılırsenız gelsin müşterıler gelsın paralar)))))))))))9
Toplam Hit: 8344 Toplam Mesaj: 35