Breathe Right

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Annem bunun çakmasını almış a101 den bi deniyim dedim. Zaten kokusu leş gibiydi taktım ilk önce gayet güzel nefes falan alıyordum ama tabi çakma olduğu için doğru düzgün yapamamış adamlar etkisi git gide azalıyor sonra burnuma bastırmak suretiyle daha güçlü yapıştırıyodum işe de yarıyodu. Öküz gibi bastırıp uyumak için yatağıma yattım ilk 10 dakika çok ama çok güzeldi sonra kaşıntı, koku, etkisinin azalması tekrar bastırma falan uykuya daldım ama abartısız saatte 1 uyanıp yapıştırıyodum en sonunda s*kerim lan dedim çıkardım tabi normalde nemlendirip çıkarın yazıyordu ben cart diye çekince bi acı olmadı değil. Tabi benimkisi çakma olduğu için ben bu ürünü almak istiyorum şimdi ilk gördüğümde alıcam.

Kısaca mantığını anlatmak gerekirse şöyle işliyor; içinde bir tel/telimsi çıbık var dümdüz durmak için tasarlanmış ve o yapışkan bantın içine koyulmuş burnunuza yapıştırdığınızda tel yamulduğu için kendini düzeltmeye çalışıyor ve bant burnunuza yapıştığı için de gerilme sağlıyor böylelikle burun kanalınız genişliyor.

Şafak 1152!
Toplam Hit: 1412 Toplam Mesaj: 12