Broadcast Çalı$Mıyor .!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaLiMeRo
    CaLiMeRo's avatar
    Erkek

broadcast çalışmıyo cins cins hatalar veriyor!. tüm mail serverleri denememe rağmaen oladı.

Sizlerden biraz ilgi bekliyoruz 13.000 üyesi olan bi site umarım üye`lerine beklenilen degeri veriyordur Bakıyorum da Tahribar.com yazıLımı program ların  Forumda buLunan Yardım bölumunde Hemen hemen hiç kimsenin bekledigi yardımlar yapıLmamış.!

Buraya TakıLan insanlar burada bulunan Yetkili kişiLerden yardım bekLiyor.! Arkadaş.

Lütfen Şu broadcast ile ilgilenin  yoksa ßizdemi ExeScope Fln gibi programlar kullanarak

programların içerigini degiştirsek yada gorunumunu bunu biz yazdık mı desek birde site KuraLım

Tamam olduk ikinci Tahribat Bildiginiz konulşarda yardım bekliyoruz sizlerden bilmediginide holyone amcanısa sorun o yardım etsin ..!  Buraya takılan insanların biraz ilgiye ihtiyacları var Bunu artık anlayın .!

ßy CaLiMeRo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

tehditmi eliyon la????

dandik...

ne bok yiyosan ye

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2224 Toplam Mesaj: 2