Browser Lar Hakkında Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delipoyraz
    delipoyraz's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bu browserlar hakkında sunum yapmam lazım bana explorer 8.1 beta, firefox, opera ve safari hakkıda ve farkları hakkında biraz bana bilgi verebilirmisiniz.

ALEMDE BİZİZ ALEMCİDE..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

Tahribata en güzel netscape gidiyor.renkleri çok uyumlu.oyüzden tahribata girerken netscape kullanıyom.Esasen firefoxla netscape birebir aynı özellikler hemen hemen.

Ama sörf yapçaksak kesinlikle Opera çünkü açılış sayfasında ençok girdiğim 9 site bulunuyo adres çubuğunu kullanmadan 1 ekranda 9 siteyi birden görebiliyon.Hem sitelerde login olurken otamatik şifre hatırlatma olayı çok iyi.

ikisindede yeni sekme açma özellği çok pratik.bu özellik ie de yokken operada vardı.esasen benim sevdiğim şey bu.

bide kişisel olarak gözlemlediğim şey

netscape java dilini daha hızlı açıyo mesala mynet okeyi ve popomundoyu oynarken çok hızlı.

opera ise ogame girişlerde otomatik şifre hatırlatma özelliği çok işime yarıyor.ayıca downloadlarda kaldığın yerden devam edebilmesi iyi

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mayla
    mayla's avatar
    Erkek
    bu sabah trt de bilişim rüzgarında browserlardan bahsediyorlardı. http://bilisimruzgari.com/ dan belki ayrıntılara ulaşabilirsin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anti_usa
    anti_usa's avatar
    Erkek

opera rullzzz....

ansayfadaki en çok girdiğim 9 siteyi koyuyorum adres çubuğuyla felan uğraşmeyom heç

zati hızı da kanıtlanmış bişey diğer tarayıcılara göre

renk uyum meselesine gelince bir sürü teması var hangisi gözüne hoş geliyosa onu koyarsın (ben taribata uygun yaptım:)

download manageri var zati kaldığı yerden neyin devam ediyo 

yani sayacağım daha bissürü özelliği var herkesin seçemine saygı duymak lazım ama ben opera derim.... 

T.C. Anayasası Madde3:Türkiye Cumhuriyeti, Devleti ve Milleti ile bölünmez bir bütündür.
Toplam Hit: 1029 Toplam Mesaj: 4