Brute Force Programı Yazmak İstiyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, brute force yöntemiyle site üzerinde şifre kırma programı yazmak istiyorum..uygun olan programlama dilini ve algoritma hakkında örnek verebilecek var mı? bu tür attackprogrmlarına yabancıyım da yardımcı olabilecek birisi var mı? şimdiden teşekkürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Python ile 5 farklı site,blog ve foruma bruteforce yapabilicek bir yazılım yazmıştım.Çok çok zor degil.Web üzerinden veri yollanıp alınmasını incele

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

Elinde örnek oluşturabilecek kaynak kod var mı..rica etsem paylaşırmısın:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Hocam brute force deneme yanilma bildigin.

Atiyorum sagdaki md5 i kirmak icin

Elindeki bi keywordu tek tek md5 i sagdakimi diye bakacan.

The king is bleeding.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

voovv  geç kalmadın mı  yahu :)  yeni  sistemlerde  zaten 5-10 denemeden sonra  kısıtlanıyor  yada banlanıyorsun.

dur la mantığını  yazmayı unutmuşum

forma  2 adet combobox koyarsın  birini kullanıcı  isimleri biride  deneyeceği parolaların listesi   sonra bir idhttp koyarsın ardından bir tanede  timer  sonra  verirsin timer altından coşkuyu   hesef   sitede  yardırır  durur.

not: delphi baz alındı  ve basit şekilde anlatıldı

Mevzu derin | Papikolas Planet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek

forma  2 adet combobox koyarsın  birini kullanıcı  isimleri biride  deneyeceği parolaların listesi   sonra bir idhttp koyarsın ardından bir tanede  timer  sonra  verirsin timer altından coşkuyu   hesef   sitede  yardırır  durur.

bir textbox en üste 3 tane combobox 2 tane gomulu kod+ yeter mantıgıda combomaxlara bırı ıptal biri gonder get komutunu include et gomulu kod olarak da deneme yanılma dogruysa = durdur kodlarını kullan ve textbox ın yanına koydugun bır tane gozat butonuyla not defterini enjekte ettir visual basic le yapabilirsin

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

Drawlord bunu yazdı:
    -----------------------------

bir textbox en üste 3 tane combobox 2 tane gomulu kod+ yeter mantıgıda combomaxlara bırı ıptal biri gonder get komutunu include et gomulu kod olarak da deneme yanılma dogruysa = durdur kodlarını kullan ve textbox ın yanına koydugun bır tane gozat butonuyla not defterini enjekte ettir visual basic le yapabilirsin

-----------------------------

heh işte  öyle  bir şeyler  ben sadece  basit verdim  :P

Mevzu derin | Papikolas Planet
Toplam Hit: 2423 Toplam Mesaj: 7