Bs Player Altyazı Dosyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AGirlHasNoName
    AGirlHasNoName's avatar
    Dişi

Merhabalar,

İndirdiğim diziler için altyazıları genelde Divxplanet'ten indirmeme rağmen Bs Player'ın altyazı bulma kısmından da yararlanıyorum.Fakat kullananlar bilir bu altyazıyı indirdiğim klasörün içinde 'subs' adında yeni bir alt klasör oluşturarak oraya indiriyor. Ben alt klasör oluşturmadan direk videonun yanına indirmesini istiyorum.Sanki bunu kapatabileceğim bir ayar yeri vardı yalnız bulamadım.Bu alt klasör oluşturma olayını nasıl kapatabilirim ?

Anlaşılmaz bi şekilde yazdıysam görsel eklerim.Şimdiden teşekkürler.

AGirlHasNoName tarafından 02/Eyl/16 20:48 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

BS player zorunluluğun yoksa VLC'nin de dahili bir arama modülü var. İster film dosyasının hash'iyle birebir denk düşen altyazıları istersen isimden aratıp alternatiflerini tek tıkla filme ekleyebiliyorsun. Çoklu dil seçeneği de var. Opensubtitles üzerinden aradığı için arama çapı daha geniş.

Görünüm -> Download subtitles

Austen tarafından 02/Eyl/16 20:52 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

altyazı ayarlarından çevrimiçi altyazılar > indirilmiş altyazıları şuraya kaydet film klasörü seçersen direk videonun yanına kaydeder

http://i.hizliresim.com/gXoa1Z.png 

adeleks tarafından 02/Eyl/16 20:54 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AGirlHasNoName
    AGirlHasNoName's avatar
    Dişi
    Austen bunu yazdı

BS player zorunluluğun yoksa VLC'nin de dahili bir arama modülü var. İster film dosyasının hash'iyle birebir denk düşen altyazıları istersen isimden aratıp alternatiflerini tek tıkla filme ekleyebiliyorsun. Çoklu dil seçeneği de var. Opensubtitles üzerinden aradığı için arama çapı daha geniş.

Görünüm -> Download subtitles

Yok aslında Bs Player kolayıma geliyor diye kullanıyordum. VLC'yi de deneyeyim daha memnun kalırsam artık onu kullanırım. Çok teşekkürler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AGirlHasNoName
    AGirlHasNoName's avatar
    Dişi
    adeleks bunu yazdı

altyazı ayarlarından çevrimiçi altyazılar > indirilmiş altyazıları şuraya kaydet film klasörü seçersen direk videonun yanına kaydeder

http://i.hizliresim.com/gXoa1Z.png 

Bu ayarlar kısmını nerden açıyoruz hocam ? Açamadım burayı. 

Edit:Tamamdır buldum.Sorunum halloldu çok teşekkür ederim :)

AGirlHasNoName tarafından 02/Eyl/16 21:09 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Müritler bsplayerla ilgili bi sıkıntım mevcut.

Son 8 yıldır bs kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım.

En büyük etken altyazıyı otomatik indirmesiydi o zamanlar bu büyük bişeydi sonradan alıştım işte.

Gel gelelim son 10 gündür video açınca programda hiç bir tuşun işlevi kalmıyor.

Sadece tam ekran yapıp ekranı geri küçültebiliyorum. ses açma kapama durdurma play pause vs hiç bişey çalışmıyor.

çarpı kapatması bile çalışmıyor. görev çubuğunda sağ tıklayıp kaldır diyorum.

önce uzantıdan şüphelendim MKV izliyorum genelde. 

mp4 avi falan denedim aynı sıkntı var.

mp3 açarsam sorun yok.

yeniden kurdum gene aynı.

gom vs denedim onlarda sorun çıkarmadı yani driver vs ile de alakalı değil sanırım durum.

yardımcı olabilecek varsa ne mutlu. aksi halde bs ye elveda demem gerekecek :(

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

VLC ile devam edin..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Müritler bsplayerla ilgili bi sıkıntım mevcut.

Son 8 yıldır bs kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım.

En büyük etken altyazıyı otomatik indirmesiydi o zamanlar bu büyük bişeydi sonradan alıştım işte.

Gel gelelim son 10 gündür video açınca programda hiç bir tuşun işlevi kalmıyor.

Sadece tam ekran yapıp ekranı geri küçültebiliyorum. ses açma kapama durdurma play pause vs hiç bişey çalışmıyor.

çarpı kapatması bile çalışmıyor. görev çubuğunda sağ tıklayıp kaldır diyorum.

önce uzantıdan şüphelendim MKV izliyorum genelde. 

mp4 avi falan denedim aynı sıkntı var.

mp3 açarsam sorun yok.

yeniden kurdum gene aynı.

gom vs denedim onlarda sorun çıkarmadı yani driver vs ile de alakalı değil sanırım durum.

yardımcı olabilecek varsa ne mutlu. aksi halde bs ye elveda demem gerekecek :(

Hocam komple silip bs yi 

farklı bir dizine tekrar kurmayı dene daha önce aynı sıkıntı bendede olmuştu böyle düzelmişti.

VLC her zaman en iyi player hız görüntü kodek vs ancak bs nin alt yazı bulma özelliği iyi.

bazen filmin altyazısı nete yoksa bs den indirip vlc ile açiyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

bs playerden altyazıyı indirip gom player ile izliyorum android uzaktan kumanda uygulamasıda var gom player ın

Toplam Hit: 1573 Toplam Mesaj: 9
altyazı bs player