folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bu Aletin Rezistansı Nasıl Sökerim ?

Bu Aletin Rezistansı Nasıl Sökerim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selam gençler, elimde su ısıtmayan bi çamaşır makinesi var

modeli rega pratica 805T

düğmelerin olduğu yeri söktüm lakin kapağın olduğu kısmı sökemedim. kapağın içindeki contayı söktüm baktım, kapağın civataları o paneli tutmuyor. alttaki plastik şeridi nasıl sökeceğimi de çözemedim.

bu aleti kırmadan rezistansa nasıl ulaşırım ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=W1fQLyFI8Rk

fikir verir. 3 aşa 5 yukarı aynıdır. 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    ilteris bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=W1fQLyFI8Rk

fikir verir. 3 aşa 5 yukarı aynıdır. 

izlemiştim bunu da, benim o alttaki kapak çıkmadı bi türlü kırarım diye zorlamamıştım.

şimdi zorlayıp çıkardım :P ön paneli tutan 2 vida daha varmış orda. biri yalama olmuş :O matkap bulup delerek çıkarıcam artık 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

suyu sol arkadan alıyor kanka. Arka tarafı kapatan komple bir panel var onu söküyorsun. https://techinfus.com/wp-content/uploads/2016/12/image002-2.gif  çizimdeki 2 numara sonra kazanın alt kısmında ufak bir plastik bölme olması lazım onu söküyorsun dikkat et içersi su dolu olabilir. onun içerisinde bulunuyor

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Yıllar önce bekar iken Profilo 5 kg lık makinanın  ısıtcısını değiştirmiştim nasıl yapmıştım ön kısmı veya yan kısma toplanmış halı üzerine yatırmıştım arka servis kapağını sökerek değiştirmiştim ısıtıcıyı yedek parçacı tanıdığım vermişti.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

yeni eve çıktın maşallah boş durmamışsın :) bu senin çamaşır makinesi fazla yaşamaz artık. bakınız @HeadBanger

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

arkadaşlar rezistansı söktüm, alet tertemiz gıcır gıcır. bi sıkıntı yok gibi duruyo orda. başka nerde sorun olabilir nereye bakayım ?? yine de değişeyim mi rezistansı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

arkadaşlar rezistansı söktüm, alet tertemiz gıcır gıcır. bi sıkıntı yok gibi duruyo orda. başka nerde sorun olabilir nereye bakayım ?? yine de değişeyim mi rezistansı

Reyiz rezistans a güç geliyor mu onu kontrol etsene bir. Belki fazla enerji çekip sigorta kablo vs yakmış olabilir. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    sLeymN bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

Reyiz rezistans a güç geliyor mu onu kontrol etsene bir. Belki fazla enerji çekip sigorta kablo vs yakmış olabilir. 

rezistans önde ya, rezistansın olduğu yer açıkken aleti çalıştıramıyorum :P kapağı açık oluyo. ordan bi kablo çekip öyle mi denesem

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Rezistansın omajına baktın mı müdür? Rezistansın tipine bakarak sağlam olduğunu anlamaya çalışmak Allah'a şirk koşmaktır.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Rezistans'ın ohm'ajına baktın mı müdür? Rezistans'ın tipi'ne bakarak, sağlam olduğunu anlamaya çalışmak, Allah'a şirk koşmaktır.

bi' dely' de bu ya. ^^`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1054 Toplam Mesaj: 11
beyaz esya