folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bu Arapa Napabilirim

Bu Arapa Napabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

Eleman kovuldu konu silinebilir

Konu neden silinsin? Genelev mi burası işini gör git. 

Neyse

Dikkatli olmalısın bu araplar hain olur, seni kistirmasinlar kuytuda korkak köpekler. 

Benim yüzümden kovulmadı hocam salaklığına kovuldu o yüzden silinsin dedim

Işe 2 saat geç gelip yalan söyledi şutladılar

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Yahu insan misafir olduğu bir yerde, yediği kaba tükürecek kadar adi olabilirmi? Bunların bazıları resmen bunu yapıyor. Hocam senin eleman fena kaşıntı hali içinde demedi deme.

Yıllar önce vardı böyle sözüm meclisten dışarı sonradan top olduğunu farkettiğim biri, okul yolunda tren rayında yürürken ayağına basmış bulundum diye, dalaş malaş etmişti bana, bir alttan almıştım, iki almıştım yok bunun vazgeçeceği yok. La olum yannışlıkla oldu kastım yok diyom, anlamıyo, en son bir gün okul dönüşü, bu arkamdan geliyo, hakaretler ediyo, tandırda ekmek yapan mahalleli kadınlar bana bakıyo, bir utandım sormayın, öfkemi patlatıverdi deyyus, döndüm bunun üzerine, dili kadar da olsa içim yanmayacak, bir kaç tane savurdum, Kaçmaya başladı, Siktirdi gitti, o günden sonra bir daha beni görünce yolunu değiştiriyordu deyyus.. 

Senin elemanda aynısının tıpatıpı. Top. Ve kaşıntısı var.

Zaten üzerine yürümem elamanı tırstırmış bidaha gelmedi üzerime gelse dalardım göt oğlanına

No way out
Toplam Hit: 7999 Toplam Mesaj: 63
içiçen şarabı sikicen arabı