folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Bu Blog Sayfasını Çökertmek İstiyorum Yardım Edin Pls.

Bu Blog Sayfasını Çökertmek İstiyorum Yardım Edin Pls.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roach
    Roach's avatar
    Erkek
    ya bu ibneler sadece yazar o kadar ellerinden bişey gelmez anca inlerinde böle netten siyasetten bide vur kaç yaparlar hepsi aslında ötlek bırakın konuşsunlar nereye kadar bakalım

Vatan Sevgisiyle Doğduk Büyüdük ve Onun İçin Ölürüz NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    her pkklı kürt değil ya etnik olarak arabı ermeniside variçlerinde hatta bzı yabancı şerefsizlerde pkkya katılıyormuş

aga yazdıklarımın hepsini okudunmu istisnalar kaideyi bozmuyor ;) 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    wert bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:
    her pkklı kürt değil ya etnik olarak arabı ermeniside variçlerinde hatta bzı yabancı şerefsizlerde pkkya katılıyormuş

aga yazdıklarımın hepsini okudunmu istisnalar kaideyi bozmuyor ;) 

Bence bozuyor sadece oluşturulan terör örgütleri çeteler mafyalar vb vb suç örgütleri diyelim özellikle yabancı kaynaklı olanlar pkkda dahil buna herhangi bir ideoloji peşinden gitmezlerse tutunamazlar amaçsız teörörizm de yine erir gider zamanında asalanın çöküşüüzerine düşünülüp kürtlerin hakkını savunmak üzerine bu amaçla kurulmuş bir terör örgütü sonuçta o sebebeptende herşey kürtlere mal ediliyor ve bir düşmanlık oluşturuluyor zaten amaçta bunların üzerinde çıkar sağlamak deilmiydi öyle
    ben ana tarafından egeli baba tarafından trakyalıyım bırak kürtlüğü doğuyla bile uzaktan yakından alakam yok bunları söylüyorum  pkk gerçekten kürtler için kurulmuş bir oluşumolsaydı dediğin kaide doğru olurdu ama kürtlerin hakkını savunmayla uzaktan yakından alakası yok sadece taraftar roplama söylemlerin öteye gitmeyen bir durum söz konusu

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    söyleyin lan kim si... bunun anasınıda intikam almak istiyo? :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    farkındamısınız  gülüp geçiyorum bu konuya kim actıysa  hangi amcla  actıysa  artık  bu ülke  ancak bu şekilde   bölünür içten ve  yavaş yavaş  ben kürdüm hiç bir türk ede  garezim  yok .ama  kürdü genelleyip  küfür edenlere  bi  çif lafım var .bugün  bir  sürü  kürt  arkadaşın var  git yüzüne  söle  sıkıyosa

kontra bisiklet
Toplam Hit: 7348 Toplam Mesaj: 26