BU DA NE CEPTEN KONTÖR ÇALMA

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uunal
    uunal's avatar
    Erkek

sen git en iyisi süper şifreni degistir..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek

süper şifre haricinde de olur..bi ara diolardıya istediin nodan msj fln işte o şekilde yapıosun bnde yaptım zmanında .. senn numardandn nrmal knt yolluomus gibi 2277 e atıon msjı sonra da eet yazp 2064e atıon paşalar gbi gelio knt.. bi zmanlar böleydi işte adama böle böle su adama knt yolladın die msj gidio ama bn yapmadım die ayak yaparsn

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uyeyimben
    Uyeyimben's avatar
    Erkek

Evet arkadaşımın dediği gibi. internetten beleş sms atma yolunu kullamarak sms atılan yerler var. buradan istediğin numara adına istediğin mesajı atabiliyorsun. yani yolladıgın mesajda istediğin numara yazıyor. Ve bu yöntemle turkcell e gönderiyor 20 kontür transfer ediyor... bu sırada sana turkcellden kabul ediyormusun diya sms gilir. tabi karşındaki senden önce senin adına EVET kabul ediyorum diye başka bir SMS atar ve senin kontör artık kuş olmuş başka bir arkadaşımın telefonuna konmuş olur.

Hiç tasvip emediğim bir yöntem.

Hack adı altın da Hırsızlık dolandırıcılıktır.

Aliatabak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    freetekno
    freetekno's avatar
    Erkek
    arkadaşlar olayın aslı buymuş faceturksell diye bi program var sms programaı oraya senin numarandan gibi bağlanıp süper şifreni öğreniyo ordan senin hattından messaj çekermiş gibi kendi numarasını yazıp turcell gönderiyor ondan sonra sana bi mesaj gelmeden isdeğinizi doğrulayın mesajına ewt yazıp tekrar turcell gönderiyor hattınız dan böylece kontör alınmış oluyor bir zaman lar msjbonber vardı programın ismi buna benziyor aynı

free-tekno yazılım geliştirme
Toplam Hit: 11792 Toplam Mesaj: 15