folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Bu Dosya Uzantısını Nasıl Açabilirim ? (.Notebook)

Bu Dosya Uzantısını Nasıl Açabilirim ? (.Notebook)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Müritler akıllı tahtalardan zortingen yaptığım bu dosyaları nasıl açabilirim?

http://express.smarttech.com/ sitesinden online olarak görebiliyoum, edit de yapabiliyorum. Linuxte çalıştığı iddia edilen bir de programı var.

windows olarak SMART classroom 2010 diye bi proya rastgeldim torrnentlerde falan arattım crack bulamadım.

1- bu dosyayı açabilen sadece SMART tech programı mıdır?

2- Linuxte o programı kullanan var mı yazdırma seçeneği var mı acaba? Online olarak yazdırılamıyor.

3- dosyaları açıp düzenleyip yazdırabileceğim başka bir pro mevcut mudur ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

windows da notepad de ac en azindan orda uygulama ile ilgili yazilara rastlabilecegini umuyorum.

ilk defa .notebook uzantisini duydum

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

windows da notepad de ac en azindan orda uygulama ile ilgili yazilara rastlabilecegini umuyorum.

ilk defa .notebook uzantisini duydum

yerli yabancı hiç bi forumda bi bilgiye ulaşamadım abi. not defteri word ppt excell libre vs alayında denedim sonuç aynı :

PK    L§7:òÉΛY   [     settings.xml³±¯ÈÍQ(K-*ÎÌϳU2Ô3PRHÍKÎOÉÌK·U

qÓµPR(.IÌKIÌÉÏKµUªL-V²·³q,-Éw­(È/*Q(ÉÌŠû§¥))”T ™~@…Júv PK    L§7:p¸  °     imsmanifest.xmlíVËnÛ0ü‚÷ˆ¦İ¦‰!)0R´—º·=4EKD)R i;î×w%K±•`‹ÜrÉÉŞ™} —IéÍcmÈNù Í(O&”(+]¡m™ÑŸ«/W”„(l!Œ³*£èMžÖÂê

‘èBÙ¨7ZùŒê‚ÓS¯édry1$ÔÂGë¢Z;÷g¾ÑF·õšİ/w+ò½§Èom ·ä×±5Éõ´•"mÈhc3gl¿ß'º¥qkaçKö

ˆlv¼á}ş\F6£*@¬ŠO%]B[2JFZG¥•¬éjÖŽ

©£úR£üáå}&……ª(

akıllı tahtalar var ya abi onda yazılanlar kayediliyor. notebook uzantısı ile kaydediliyor. yazı değil yani şekil çizimler notlar falan var. stick notları screen almak gibi birşey. henüz tahtadan başka bi yerde açamadım :F

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

şu çubukla ekrana yazı yazabildiğin olaydan mı bahsediyorsun ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

şu çubukla ekrana yazı yazabildiğin olaydan mı bahsediyorsun ?

fişini takıyosun alıyosun kalemi eline bişiler yazıyosun, yazdılarını kaydedip flasha falan atıyon ya o tahta hocam. fatih projesinde olandan. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

Al Aynı sitede bulunan versiyon çeşitleri hangisi işine yararsa indir(windows linux Mac vs var  ),

http://smarttech.com/us/Support/Browse+Support/Download+Software

otocu tarafından 12/Kas/13 17:48 tarihinde düzenlenmiştir

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

hocam o uzantıyı bir zip yapıp açmayı denesene.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Sadece o program açıyor başka programdan ümit bekleme diyecekken aklıma geldi. Active Inspıre programı var bu da açar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    otocu bunu yazdı

Al Aynı sitede bulunan versiyon çeşitleri hangisi işine yararsa indir(windows linux Mac vs var  ),

http://smarttech.com/us/Support/Browse+Support/Download+Software

hocam o 300 küsur mblik program versiyonlarının alayını indirdim. 14 gün trial diyolar ama programı bile açmıyo 40 lira istiyo hemen.

torpedo_XL bunu yazdı

hocam o uzantıyı bir zip yapıp açmayı denesene.

yok hocam öyle olacak bir şey değil :d denedim de garip garip uzanılı dosyalar var içinde. ayrıştırılamıyor.

ETRoot bunu yazdı

Sadece o program açıyor başka programdan ümit bekleme diyecekken aklıma geldi. Active Inspıre programı var bu da açar

eyw hocam hiç rastgelmemiştim buna. indiriyorum şimdi. çalışırsa +rep sana :P

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    ETRoot bunu yazdı

Allah razı olsun hocam. serialini de buldum hem de türkçe. çok saol :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    joe_black bunu yazdı
    ETRoot bunu yazdı

Allah razı olsun hocam. serialini de buldum hem de türkçe. çok saol :)

Estağfurullah.

Toplam Hit: 1078 Toplam Mesaj: 11