Bu Fıkra Tüm Tbt Müritlerine Gelsin^^

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    Fransız, İngiliz, Alman, Rus, İranlı, Holandalı, bir de bizim Temel barda sohbet ederlerken sıra gelmiş memleketlerini övmeye..

İngiliz,
    "Arkadaslar. ." demiş "Bizim biramız cok meşhurdur.. içmeye kıyamazsınız

Fransız hemen girmis konuya
    "Bizim kızlarımız meşhurdur.." demiş, "öpmeye kıyamazsınız"

Alman içini cekip " Hey gidi memleketim.. " demiş,
    "Biz öyle arabalar üretiriz ki binmege doyamazsınız. ."

Holandalı hemen atılmış, "Evlerimiz.. " demiş,
    "Bizim dünya şirini evlerimiz meşhurdur.."

Bizim en meşhur şeyimiz KGB'dir.." demiş Rus,
    "Dünyanın bir ucunda sinek havalansa haberdardır ! ..

Sıra ona gelince İranli ya
    " Halılarımız. ." demiş, "Yumuşacıktır ve çok meşhurdur.."

Sonra hepsi birden suskun oturan Temele dönmüşler..
    Sakin sakin bakmış onlara ve gülerek baslamış söylemeye..

"Bizim delikanlılarımız meşhurdur.

Öyle ki ;

Alır Fransızın kızını , içer ingilizin birasını , Atar Almanın arabasına , ****rür Holandalının evine , Yatırır iran halısının üzerine , Degil kocasının, KGB'nin bile ruhu duymaz.." muhahah

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    daha önce verildiyse affola....

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    filiz
    filiz's avatar
    Dişi
    birgün kartal tibete röportajda sormuslar : " efendim neden hep filiminizde nayir nolamaz diosunuz?? diye 

uzun uzun düsündükten sonra kartal tibet su cevabi vermis

"neralde naliskanliktan"

ilk defa banlandim :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hbgrstyle
    hbgrstyle's avatar
    Erkek
    :D komiq

iTiNayLa c/p YaPıLıR
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

filiz superdi

midem bulanmaya basladi simdiden  

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

1 tanbede ben yazıyım içimden geldi

2 tane gay herifgece uçak yolcuğunda azar ve sikişelim der biri dierile olurmu hostesler var uyanık birileri vardır der dieri onu anlamak kolay der ve, bi su alabilirmiyim diye seslenir, kimseden cvp gelmez, kafasını bile çevirip bakan olmaz ve bunlarsabaha kadar sikişirler, sabah oldumu 2 koltuk ötedeki bi amca hostesi yanına çağırır ve der "hanım kızım gece çok susadım su getirebilirmisiniz" hostes şaşırır "daha önce neden istemediniz" diye sorar, bunu üzerine yaşlı amca şöyle der " olurmu kızım, şurda adamın biri su istedi, sabaha kadar siktiler herifi"... :D 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre-07
    emre-07's avatar
    Erkek

Bi tanede benden;

Adam canı sıkkın kaldırımda yürürken boş meşrubat tenekesi görür. Sert bir tekme atar ve gözlerine inanamaz. İçinden dev bir cin çıkmıştır, kendisine bakarak; ne var çabuk söyle acelem var der...

Adamcağız hayattan bıkmış bir vaziyette; şu hayatta otuz yaşıma geldim ve hep kötülük gördüm, bıktım artık hayattan bana artık kötülük gösterme der..

Cin adamın gözlerini kör eder ve kaybolur gider... Artık adam hiç bir kötülüğü görmüyordur..

Aradan zaman geçer adam kör olarak hayata alışmaya çalışır. Sağa sola çarparak yürüdüğü bir gün ayağı tökezler yine karşısına aynı cin çıkar; yine mi sen ne var?

Adamcağız biraz ağlamaklı; çok fazla bir şey demeyeceğim, benim penisim biraz küçük kör olmadan önce bir kaç yerde görmüştüm adamların penisleri ayaklarından uzundu sanki, böyle bir penisim olsun ve cinsel hayatım renklensin? der.

Cin yine aynı acele ile adamın iki bacağını kökünden keser ve al işte sana bacaklarından uzun penis tepe tepe kullan der yine kaybolur...

Adam yaşadığı hayata bir kere daha lanet eder ve hem kör hem ayakları olmadan yaşamaya alışmaya çalışır... Aradan epey bir zaman geçer ve sokakta sürünerek ilerlemeye çalışırken eli bir şeye takılır... Karşına çıkan şeyin sesinden aynı cin olduğunu anlar... Cin sormadan adam yalvarır; bak beni ne hale getirdin ama sesim çıkmadı. Fakat son bir isteğim var senden... Bana yaşayabileceğim en büyük hazzı yaşat, öleceksem öyle öleyim der.

Cin; Elini pantolonun kemerine atar, bir taraftan kemeri çözer bir taraftan adama söylenir; Acelem var Çabuk ol dön hadi dön.....

Love is a name.Sex is a game.Forget the name.Play the game.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

aynen devam.

bu fıkra da sevip de kavuşamayanlara gelsin :D:D

Temel iş müracaatına gitmiş. Bir grubun önünde görüşmeye almışlar.
    "Şimdi sana bazı sorularımız olacak bakalım bilebilecek misin?" demişler; Temel de sorun demiş.
    1- "Yolcu taşır, karayolunda gider, şoför kullanır bil bakalım bu nedir?" Temel düşünmüş ve "otobüs" demiş. "otobüs olduğunu bildin ama yolcu otobüsü olduğunu bilemedin ama sana bir şans daha vereceğiz" demişler.
    2- "Söyle bakalım havada yolcu taşır, pilot kullanır bu nedir?" Temel hemen cevaplamış "uçak; "uçak olduğunu bildin ama yolcu uçağı olduğunu bilemedin"deyip iş görüşmesini bitirip Temeli gönderirlerken, Temel dönmüş demiş ki
    "Bir soru da ben sorabilir miyim?" "Tabi buyur sor bu en doğal hakkın" demişler. "Kadınların iki bacağı arasında bulunur, üremeye yarar nedir bu?" demiş. Hemen herkes o malum kelimeyi söylemiş;(am :D )
    Temel "am olduğunu bildiniz ama ananızın amı olduğunu bilemediniz

...
Toplam Hit: 1288 Toplam Mesaj: 8