folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bu Fiyata Bu Laptop Nasıl? (500 Tl İndirim)

Bu Fiyata Bu Laptop Nasıl? (500 Tl İndirim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

eyw beyler. acer da güzelmiş fakat benim hemen hemen bütün çevremde acer var ve çoğunun ekran kartı problemli, ısınma sorunu ve mavi ekran tarzı sorunları var. bu acer ile dell i karşılaştırıp karar vereceğim, yinede kampanyalı ürün bulursanız önerin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

expere para verilmez 

dell gerisi yalan

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

pahalı. alma.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kaçır pc'yi almadıgına dua ediceksin :| 1200 e toshiba i5ler var

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

DarkFall bunu yazdı:
    -----------------------------

eyw beyler. acer da güzelmiş fakat benim hemen hemen bütün çevremde acer var ve çoğunun ekran kartı problemli, ısınma sorunu ve mavi ekran tarzı sorunları var. bu acer ile dell i karşılaştırıp karar vereceğim, yinede kampanyalı ürün bulursanız önerin.

-----------------------------

hocam ben kullanıyorum ısınmanın ı sı yok oyun oynarsanız bir miktar ısınıyor hatta ben ilk aldığımda hiç ısınmıyor diye fan mı çalışmıyor lan diye tırstım daha sonra oyun oynarken çalışınca anldım

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 2154 Toplam Mesaj: 16