folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Hayat Hep Böylemi..!

Bu Hayat Hep Böylemi..!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuMBeRoNe
    NuMBeRoNe's avatar
    Erkek
    bu hayat hep böylemi 10 yıllık kanqin seni 2 metrelik yerde satarmı bana bişeyler deyin arkadaşlar kafam bozuk la iki metre önce söz ver sonra sie git bide ipnelik yap sonra kanqi seviom seni de içerim lan ben bugün bugün efkar dağıtcam bana aklı fikir verin 10 yıllık dostun bea manbita olsa sie et arkadaş olsa sie et la bu dost be beraber dayak yemişin beraber dövmüşün beraber her bokun beraber ne bu dünya be sıkıldım artık kusura bakmayın arkadaşlar içimdeki hıncı dağıtıyom işte off ulan off

|Tandır Tava Gedli Hamur Tükendi| Akıl Başa Geldi Ömür Tükendi |
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    yat uyu mina kyimm... kurcalama ..daha da bozulursun ..

NoT: Baba kaçıcam acelem var ondan böle dedim editlerim sabahım köründe.. :s

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    var oyleleri kardes yaa..
    ben 10 yıl sonra satanını hiç gormedim ama.. Çünkü hiçbiri o kadar beklemedi 2-3 yılda satıp gittilerr a.q.
    ne var ki hayat buna ragmen akıyo, yasamaya devamm...

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    tecrübe edinirsin hayatta.birgün anlayacaktın kimselere güvenilmeyeceğini,acı bir tecrübe olmuş artık akıllanırsın. Sakin ol takma kafana,biz ne ihanetler gördük,taktık da ne oldu...biraz adama koyar o kadar.O yüzden güvenme kimselere artık

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
Toplam Hit: 949 Toplam Mesaj: 4