folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Bu İlaçla Zayıflayan Oldu Mu Aramızda? Thincal

Bu İlaçla Zayıflayan Oldu Mu Aramızda? Thincal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    bloodmage bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Bende kilo vermek istiyorum ama yok hele son 3 yıldır şu icsem yarıyor 

Askere gitmeden önce kaburgaların sayiliyordu

Sende kiloluysan ben ne yapayım  :}

Sen benim eski zıpkın delikanlı zamanimi hatırlıyorsunuz kurtkoye gitmiştik tığ gibi delikanlıyım şimdi yarmagul

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Valla benim ölçü günüme bi hafta kaldı

Hafif diyet spor

Cla + lcarnitin faydasını o zaman görücez

Ayda 4 versem ki sağlıklı vermek için iyi bir hedef 7 ayda istediğim yerde olucam

Not , hızlı veren hızlı alır unutmayın kim spora diete başladı ise ölüm diyeti yapmasın 10 verir 20 alırsınız 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Hafif diyet spor

Ayda 4 versem ki sağlıklı vermek için iyi bir hedef 7 ayda istediğim yerde olucam

Not , hızlı veren hızlı alır unutmayın kim spora diete başladı ise ölüm diyeti yapmasın 10 verir 20 alırsınız 

Bende ayda 5 kilo versem 12 ayda istediğim kiloya ulaşmış oluyorum. Kaldı geriye 51 kilo bakalım verebilecek miyim :)

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Hafif diyet spor

Bende ayda 5 kilo versem 12 ayda istediğim kiloya ulaşmış oluyorum. Kaldı geriye 51 kilo bakalım verebilecek miyim :)

hocam sen kilo verirken yüzme + cilt sıkılaştırıcı kür de uygula ciddi kilo gidecek sarkma yaşarsın. hatta yazmamak lazım ama yazayım mayasıl ilaçları cilt altındaki yağı yakıyor, sarkabilecek bölgelere balmumu+zeytinyağı ile karıştırıp seyrelterek sürebilirsin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Hafif diyet spor

hocam sen kilo verirken yüzme + cilt sıkılaştırıcı kür de uygula ciddi kilo gidecek sarkma yaşarsın. hatta yazmamak lazım ama yazayım mayasıl ilaçları cilt altındaki yağı yakıyor, sarkabilecek bölgelere balmumu+zeytinyağı ile karıştırıp seyrelterek sürebilirsin.

Eğer sarkma oluyorsa uygulayacağım, teşekkürler 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

o ilacı kullanacağına git müshil diye tabir edilen ilaç grubundan al daha iyi. afedersin full yağ sıcarsın totonu tutamazsın. düzensiz içersen bide vay haline. zayıflamaya etkisi varmı dersen bence yok derim kafanda bitirmedikce. bence zayıflamadan cok sıcmaya etkisi var. calısıyosan iş güç falan cok sıkıntı yasarsın uc köşe biyerde ucundan hafif tıslayım dersin anlamadan donu doldurursun. bolca yeni don al yemekten sonra wc ye cıkcakmıs gibi ayarla kendini öyle planlı kullanırsan etkisini görürsün yoksa anca rezil olursun.

sakası bi yana öneriyosa var bi bildiği derim. ama dikkatli olmalısın ve bu ilacı kullanan birileri bulursan bi danıs derim kullanmadan önce. beklediğinden cok asırı yağ etkisi var. ilacı kullanırken minimum yağ tüketmeni söylemiştir ilacı anlatırken söylemediyse bi tekrar danıs doktoruna

Evrim içi mürit..laugh is live..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

ekleme yapıyım. glifor diye bi ilac var doktoruna özellikle bu ilacı sor thincal den daha etkili bi şeker ilacıdır. şeker hastası değilsen bi rahatsızlığın yoksa bu ilac tam senin aradığın ilaç benim sahsi fikrim. doktora danısmadan ilaç kullanma tabiki..

Evrim içi mürit..laugh is live..
Toplam Hit: 3859 Toplam Mesaj: 38
thincal