folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Bu İşin İçinden Çıkamadım.Siz Ne Diyorsunuz?(Konu Aşk)

Bu İşin İçinden Çıkamadım.Siz Ne Diyorsunuz?(Konu Aşk)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkish1905
    turkish1905's avatar
    Erkek
    musket komiksin by_medcezir kardeş eger kızla gulusmusunuz ve diğer seyler zatn bu iş olmuş bitmiş sen daha ne bekliosun ya illa kız mı gelsin senden hoslanıom falan desin krdeş sana kolay gle... mutlu ol ne diyim

istemeden gelmişiz mecburen yasıyoruzz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ewt ben komik bi insanim... enteresan ama insanlar beni romantik olarak adlandirmayi tercih ediolar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    agalar bütün plan kurulu tek sorun  kızın yaşı şuan.onu aşmaya çalışıyorum.ne yapcam bilmiyorum walla.yaw kız arkadaşlardan hiç tavsiye gelmiyor.onlar daa iyi anlar yaş olayından .neyse hadi bi gayret bekliyorum.

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkish1905
    turkish1905's avatar
    Erkek
    musket kardeşim yerine göre herset guselldirr by_medcezir sen takıl ne olurssa olsuun ya yasıınn ne onemii varr kii

istemeden gelmişiz mecburen yasıyoruzz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek

aga öle deme ya öle bi takıldıki kafama anlatamam sana .ya kız yaş farkından dolayı benimle dalga geçerse  ya büüde gel derse bak bu şimdi geldi aklıma way a.q

ne yaparım la ben.

agalar artık işi dalgaya vurmaya başladım napim gittikçe platonikleşmeye başladı. artık yapcak bişi yok galiba.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bak su mesaji yolla hersey cozulur... acaip romantik + ise yarayan bi mesajdir...

Zaman akip gidiyor benim omrum de akip gidiyor...

Dunya senin etrafinda donuyor bende senin etrafinda donuyorum...

O zaman ben rospu cocugu muyum :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    LadyRenegade bunu yazdı:

Kız seni kullanıyor da olabilir bence bu kadar kaptırma.Sen kızların ne şeytan oldugunu bilmezsin.;>

Bak patronuna sanırım deilde sana sipariş vermiş torpil yap filan demiş.Yine de dikkatli ol derim ßen.Yaş meselesine gelince okadar büyütme istersen.Önemli olan dşüncelerin uyuşması.Belki 21 yaşında ama olgun deildir hala çcuk gibidir flan <; sende 19 yaşındasındır ama olgun bir delikanlısındır tamamlarsınız birbirinizi ;p

LadyRenegade yok be bacım kızda hiç öyle birşey görmedim Allah'a şükür.Kız çok güzel olmasına rağmen çok mütevazi, alçak gönüllü tabi gördüğüm kadarıyla...Ama ne yapıp edip o kızı kendime aşık edecem bunun ilk haberinide burada verecem, demedi demeyin.çok mu gaz verdim kendime acaba ??? : )

Uyarın için çok teşekkür ediyorum LadyRenegade ama  bu sölediklerin o kız için geçerli değil bana göre şimdi bunları es geçelim.Başka ne gibi tavsiyelerin var.İlk önce konuya girmekten başlayak.Hadi bacım be tavsiye senden uygulaması benden.Yakmışım gemileri bu saatten sonra ne gelirse vızzzzz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sen benim dedigim mesajo gonder:) ( bi ark hakkatten gondermisti :D )
Toplam Hit: 2223 Toplam Mesaj: 19