Bu Laptoplardan Hangisi ? 2.El

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-asus-f3s-core2duo-t8300-cift-cekirdek-islemci-250gb-harddiskli-100980113/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-i3-3gbram-500-disk-lenovo-101018453/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-acer-5738g-hdmi-modeli-100933766/detay ( bunla görüştüm adam ramları 6gb çıkardım dedi 1066mhz olarak paylaşımlı olarak ekran 3.5 filan oldu dedi)

bu akşama kadar birini alacam bunlradan ama kararsiz kaldım sizce hangisini alayım hangisi iş görür ? 

limitim kısıtlı oldugu için bunlara baktım zaten 20-30 bi indirimde yapılacak bunlarda

saygılar..

Orman Mühendisi //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

özelliklere bakınca lenovo tercihimdir. hacı acer dan uzak dur 2 tane elimde var :) ve paso sorun cıkartıyor ozellikle ekranda. asusa laf yok ama dediğim gibi lenovo ;)

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam şimdi durum şu: ASUS F3S serisinin kasalarında problem var. Daha önce F3SV bilgisayarım vardı, sıcaklıktan çatladı, döküldü. İkinci el olarak sizi ne kadar götürür bilemem.

LENOVO markalısının da hoparlöründe problem var diye yazmışlar. Almadan evvel sitedeki ikinci el bilgisayarlar ile ilgilenen arkadaşlara tamir edilebilirliğini sormak şartı ile tercihimi LENOVO'dan yana kullanıyorum.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Hocam şimdi durum şu: ASUS F3S serisinin kasalarında problem var. Daha önce F3SV bilgisayarım vardı, sıcaklıktan çatladı, döküldü. İkinci el olarak sizi ne kadar götürür bilemem.

LENOVO markalısının da hoparlöründe problem var diye yazmışlar. Almadan evvel sitedeki ikinci el bilgisayarlar ile ilgilenen arkadaşlara tamir edilebilirliğini sormak şartı ile tercihimi LENOVO'dan yana kullanıyorum.

hoperlor dogrusu pek işimi görmez zaten hocam kulaklık takmayı seven biriyim 

zaten yanında şu top şeklinde olan hoperlorlerden alacam gerek kalmaz diye gönlüm rahat o konuda

Orman Mühendisi //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    kapil bunu yazdı

hoperlor dogrusu pek işimi görmez zaten hocam kulaklık takmayı seven biriyim 

zaten yanında şu top şeklinde olan hoperlorlerden alacam gerek kalmaz diye gönlüm rahat o konuda

O zaman bunu dert etmiyorsanız, Core2Duo işlemcili bilgisayar ile i3 işlemcili bir bilgisayarı mı karşılaştırıyorsunuz, derim :)

Farkındaysanız ACER'dan hiç bahsetmedim. Yanına yakınına yanaşmayın, sıfırlarında bile driver sorunları olurken ikinci elinden Allah muhafaza :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

kapil için yukarı :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

kapil için yukarı :W

up for kopil

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 1372 Toplam Mesaj: 7