folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Bu Oyuncu Laptopu Nasıl (Casper Nirvana C900)

Bu Oyuncu Laptopu Nasıl (Casper Nirvana C900)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Şahsen DELL den çok memnunum, canavar gibi bir i3 üm var..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

casper şöyle bir firma

servis konusunda elimizden gelen en kötüsününasıl yaparız diye düşünmüş ve yapmışlar.

servise 2 defa cihaz yolladık ekran kırık ekran için fiyat verilsin diye , cihazın ekranı kırık olduğu için servis teslim almadan geri göndermiş. hanfendi biz zaten tamir için gönderiyoruz fiyat istiyoruz diyorum hasarlı cihazları teknik servis geri iade ediyor diyo taşşak geçer gibi. 

müşteri tüketici hakem hediye şikayet edecek servis form açmadığı için direk kargoyu iade ettiği için elde şikayette kullanılacak kanıtta yoktu sonra araya adam sotuk ta öyle yaptılar amk malları.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hocam notebook konsunda casper kesinlikle tavsiye etmem, ancak masaüstü bilgisayarlarında kullandıkları parçalar eskisine nazaran çok daha kaliteli, geçenlerde fiyatı uygun geldiği için bi masaüstü makinesini aldım içindeki parçalar son derece kaliteli. bahsettiğin cihaza gelirsek alma monster al ama casper alma :D

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Excalibur G500 kullanıyorum bir senedir. 

Abra önerenler var. Aynı kasa aynı laptop

Ben gittim asus aldım önce. güncellemeden sonra kafayı yedi. Vatan dedi ki aynı paraya başka laptop alacaksın. Ya HP alacaktım yada casper. HP nin kasa çok dandik geldi mecbur bunu aldım. 

İyi ki de almışım mq. 128 ssd var bende de. Onu bi değiştirmek lazım. C ye ikinci oyun yükleyemiyorym. Tüm oyunları rahatça oynatıyor hala. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

Bana göre uzak durulması gerken 3 marka,

1) Casper hiç bir şekilde alınmaz(Excalibur serisi hariç,bilmeyenler için casper sadece Türkiye ye getiriyor üretmiyor) 

2)Asus un ultrabook ları dışında cihaz alınmaz. Her şeyi güzel de ekranları malesef çöp.

3)Hiç bir zaman tercih etmeyeceğim marka da hp nin gaming serisi. (Isı değerleri halen çok yüksek, Vatan, mediamarkt vb mağazaya giderken bekleme modundaki bir gaming hp ye dokunun bir de başka marka lap top a ne demek istediğimi anlarsınız. Sadece tasarım var gerisi çöp. Ayrıca pahalı da. Bir dipnot daha söyleyim aynı oyun, aynı ekran kartı aynı işlemci lenovo daha yüksek fps veriyor, bizzat arkadaşla denedik)

Gaming düşünenler için önerebileceğim cihazlar,

1 -Alienware  2-Msi  3-Monster 

Come On Cj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Arkadaşın casper ı olduğu yerde bozuldu.. garantiye gönderdi anakartı yanmış dediler. Su dökmüşsün üzerine o yüzden bedavaya değişmeyiz 600 lira çık dediler.. çıkamadığı için hala bilgisayarsız. Bir de yalan söylüyorlar. Su falan dökülmedi yanımda film izlerken gitti bilgisayar

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Bi casper bide exper bu ikisininde 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
Toplam Hit: 4683 Toplam Mesaj: 28
laptop oyuncu oyuncu laptop