folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Sabah Yine Kollarımı Hissetmedim

Bu Sabah Yine Kollarımı Hissetmedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    burakayser bunu yazdı

Her sabah siteyi açınca bu başlığı görüyorum. Lan bu nasıl bişeydir yine mi kollarını hissetmemiş duygusuna kapılıyorum.

yok hocam bugün bi sıkıntı yaşamadım, yastıksız yattım ve rahattı kolumu vücudumun altına koyamıyordum, bu yüzden sanırım üzerine yatıpta öyle bir durumda kalmadım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Böyle sabah kalkiyorsun kplunu kaldiriyorsun da, kütük gibi kafana düşüyor ya :) cok gülüyorum kendime o zaman

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakayser
    burakayser's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    burakayser bunu yazdı

Her sabah siteyi açınca bu başlığı görüyorum. Lan bu nasıl bişeydir yine mi kollarını hissetmemiş duygusuna kapılıyorum.

yok hocam bugün bi sıkıntı yaşamadım, yastıksız yattım ve rahattı kolumu vücudumun altına koyamıyordum, bu yüzden sanırım üzerine yatıpta öyle bir durumda kalmadım

İyi bari bazen bana da oluyodu. Aynen kolunun üzerine yattıysan oluyo. Ben doktora gitmiştim bazen de kafanı yamuk filan koyup yatarsan boyundaki sinirlerin sıkışmasından dolayı parmaklarda uyuşukluk olurmuş. Öyle birşeyin varsa ona da dikkat et derim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

Kardeşim Geçmiş Olsun Banada Olur Bazen Doktora Görün Karıncalanma Kol Uyuşması Bazı Hastalıkları Tetikleyebiliyormuş.

Stay hungary Stay foolish
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

buyuk ihtimalle kolunun uzerine yattigindandir. ama cok da endiseleniyorsan doktora git.

Shaban Interactive Pro.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

bana da oluyordu üstüne yatarsam, çok rahatsız edici bir his. ben ısırmak, çimdiklemek gibi yollarla çözüyorum :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi

Daha önce hiç olmazken; benim de oluyordu defalarca, bir alakasi var mi bilmiyorum ama, sonradan baska bir nedenle kan analizi yaptirdim hormonal daha dogrusu tiroit sorunum oldugu tespit edildi. tiroit vûcüdun tüm sistemine denge sagladigi için belki de bundan gelebilir diye düsünüyordum.

Toplam Hit: 3792 Toplam Mesaj: 38