folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bu Silahı Nasıl Temin Ederim ? [Replika/Airsoft]

Bu Silahı Nasıl Temin Ederim ? [Replika/Airsoft]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhaba mürid(e)ler,Amazonda güzel replikalar buldum fakat buraya getirmek sorun oluyor göndermiyorlar buradada alam desek çok pahalı şimdi bu silahı biz nasıl tedarik edecez? 

link : https://goo.gl/5cDFgV

Türkiye fiyatları aşırı*aşırı pahalı

birebir gerçek ölçülerde inanılmaz güzel. Ucundaki turuncu zımbırik i de siyah spreyle boyadımmı yürek hoplatır bu silah :)

dcpromo tarafından 08/Mar/18 16:30 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şakanın kaka olma riski var. Sen oyuncak çekersin karşındaki gerçeğini çıkarır nefsi müdafaa deyip çıkar kenara. Zamanında olmuştu :

https://www.cnnturk.com/2004/turkiye/07/15/tiyatro.sanatcisi.ismail.hakki.sunat.olduruldu/20941.0/index.html

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

Hocam bu cihaz replika değil. airsoft bir spor son yıllarda ülkemizdede gittikçe yaygınlaşıyor. bu cihazlar genelde plastik mermi kullanan havalı ve elektrikli silahlar. kısa mesafelerden fare kuş öldürebilecek kapasitede.

amazondan ülkeye sokmanın imkan dahilinde olacağını düşünmüyorum. google amcaya airsoft nedir malzemeleri vs gibi aramalarla detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsin sanırım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Şakanın kaka olma riski var. Sen oyuncak çekersin karşındaki gerçeğini çıkarır nefsi müdafaa deyip çıkar kenara. Zamanında olmuştu :

https://www.cnnturk.com/2004/turkiye/07/15/tiyatro.sanatcisi.ismail.hakki.sunat.olduruldu/20941.0/index.html

kimseye çekme gösterme falan yo hocam. Koyacam odaya duracak. Hani bazıları tablo asar duvara zevkine göre ben de bunu koyacam duracak. Tamamen görsel. Tercih sebebi de tamamen görsel ve ele alındığında gerçeklik hissiyatı vermesi. Eşek şakası falan sevmem yapmam da kimseye.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Pawlow bunu yazdı

Hocam bu cihaz replika değil. airsoft bir spor son yıllarda ülkemizdede gittikçe yaygınlaşıyor. bu cihazlar genelde plastik mermi kullanan havalı ve elektrikli silahlar. kısa mesafelerden fare kuş öldürebilecek kapasitede.

amazondan ülkeye sokmanın imkan dahilinde olacağını düşünmüyorum. google amcaya airsoft nedir malzemeleri vs gibi aramalarla detaylı teknik bilgiye ulaşabilirsin sanırım.

aynen air soft. Replikadan kastım ölçülerinin vs birebir olması. Türkiyede bunlar 1K civarında 200-300 lira fark olsa neyse de 700-800 fark var ..

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

3 parça yollasın .

Minimalist Değilim Tembelim