Bu Site Güvenilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

https://argospro.cc/

bu siteden bana iş vereceklermiş gibi yaklaştılar. sanki dolandırıcılık sitesi gibi ama ilerliyoruz bakalım. para istemediler. bu sitenin doğruluğunu nasıl kontrol ederim nedir ne değildir diye?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

% 50 peşin çalış 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

dediklerine göre haftalık 800 pound'a kadar para kazanabilir mişim.  banka hesabı istemediler binance hesabı istediler.

iş olarakta tasklar var ve sanırım 5 yıldız veriyorum ürünlere.  günlük bu şekilde 40 tane buton var 5 yıldız vermem gereken. benimle konusanın dediğine göre sitelere heavy load olduğunda ne oluyor onu test ediyormuşuz.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

hocam 2 gün önce reglemişler siteyi. Enteresan. Çok önemli değil ama dikkat et. 

alektamovikmovik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

tokat hacı en başta para istemiyor ya da ufaktan veriyolar, sonra para istiyolar vs vs 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

anlatıyım  öncelikle güvenilir sağlamak adını kurbanları flört sitelerinden kız gibi yada direk whatsap yazarak buluyorlar 
    zenginlikleriyle ile ilgili günlük seninle yazışıp sana güven verici paylaşımlar yapıyorlar
    sanad ek gelir için iş teklif ediyorlar kesinlikle kiripto parayla çalışıyor sistemleri

benden istedikleri walmartub. cc adresinde üyelik oluşturup  çıkan amazon ürünlerini olmayan parayla satın al butonuna basmak 
    ilk gün hiç para mevzusu olmadı yaptım 30$ Trc20 kripto para aktardılar 
    sonraki günler ona yardım etmemi onun hesabındada bu işlemi yapmamı istedi koreli hatun 
    onun hesabında yapınca tıklama başına daha fazla kazan mak için sisteme 1000$ trc20 kripto para aktarıyor vs vs 
    sistemin dolandırcılık noktası burda başlıyor bazı tıklamlar şanslı ürün diyorlar  sana tıklama başı atıyorum 50$ veriyor ama şartı var 
    bu reklamın açılması için sisteme 80,30$ kripto para yatırman lazım vsvs 
    60görev tamam lanınca yatırdığın para dahil tıklamadan kazanılanları müşteri temsilcisine online yazıp talep ediyorsun 
    temsilci senden krtipto cüzdan adresini istiyor vs vs hesabına aktarıyorsun  kız niye kendi hesabında yaptırıyor sana bu sistemden kazanıldığını gösterip güven vericek ve onun ref kaydoldugun için 2000$ kazandıysa sana 100$ hediye aktarıyor sitedeki hesaba 
    tabi 60 görev yapmadan parayı çekemiyorsun 
    1 yaptım hesabıma 30$ attım  ordanda kripto olarak istedim vs 
    2 cide süpriz yüksek kazandıran reklam çıktı 27$ istedi onlardan 30$ geldi diye 27 yatırdım 60 görevi tamamladım baktım müşteri temsilcisi cvp vermiyor 

hemen koreliye yazdım sistem işe yarıyor  yarın büyük oynayalım 15 bin $ la yatıralım çok kazanalım dedik koreli sevindi tamam dedi 
    1dk sonra müşteri temsilcisi cv verdi 4000TL hesabıma aktardı :D
    yarın oldu koreli yazıyor yine hastanedeyim arkadaşıma 25bin dolar borç verdim dedim 
    akşamında tekrar sisteme davet etti onun üyeliğinden 60 görev yaptım tabi yine sistem süpriz görevle para istedi 1000$ vs vs 
    benim hesaba ref oldugum için 250$ gelmiş tıklamaya başladım baktım dünki gönderdikleri para kadar dolar istiyor 160$ 
    hemen koreliye yazdım arkadaşa borç verdiğim için para kalmadı sen borç verirmisin dedim kem küm etti kibarca red etti :D
    birdaha  benden para alamadılar aldığım 4000TL belgratta köpekleri düzenli beslediğim için salam yaş mama kuru mama olarak işe yaradı :D

haftada bir whatsap dan trendyol ürün begen para verelimciler yazıyor her beğenmeye 100tl anında ibana atıyorlar bunlarda farklı tür dolandırıcı ilk görevi yapıyorum güven vermek için anlaştığımız rakam 100tl atıyorlar onunlada sokak kedilerine yaş mama alıyorum :D bidada yazmıyolar zaten 
    işlemleri illegal kiraladıkları banka hesaplarından yapıyorlar kısaca bulaşmayın bunlara 

onekine?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Trentyol, youtube, instagram dah her ay iki üç kişi yazıyor. Aylık 200-300 ateşliyorlar. 

Normal gönderince sonra para istiyorlar. Bende pof den dekont editledim attım bunlara yuttu beni bir siteye yönlendirdi. Görevi yaptım dediler paranız gelmidi kontrol eder misiniz falan. Bende bilmemezliğe vuruyorum. Aa para geri gelmiş hesap doğrulu falan dalga geçiyom. Sonra onlarda çaktı edit yaptığımı. Diyorlar sizi dava ediciğiz avukatımız sizi arayacak falan. Arasın derim. Tabi kimse aramadı. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Bende biraz daha farklı çalıştı. Kendi hesabında yaptırdı. Sonra para yetmedi para aktardı. Sonra dedi işte 2 kere bu görevleri tamamlaman lazım dedi. İlk görevi tamamladım 2.gorevi tamamlamak için binance hesabından buraya para yatırmam gerekmiş. Çünkü hesapta yeterli para yokmuş 2.taski yapmak için.

Hiç para alamadım yani. 30 dolar alacaktık olmadı :) 

Toplam Hit: 1035 Toplam Mesaj: 8
site https://argospro.cc/