folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bu Sorunu Kim Çözebilecek?

Bu Sorunu Kim Çözebilecek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deadnightwarrior
    Deadnightwarrior's avatar
    Erkek
    yahu arkadaşlar yahu
    bende fly98 tv kartı var
    tv den capture yaparken dosyanın boyutu 2gb ı geçince otomatikman duruyo ve dosya bozuluyo
    avi formatındaki dosyaya tıklayınca media player bu dosyayı çalamıyor diye hata veriyor
    nolcak şimdi
    çektiğim bir dosyayı nasıl kurtarabilirim?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ejder
    ejder's avatar
    Erkek
    kardeş eğer görüntü montajı ile uğraşmak istiyorsan bu öyle tv kartıyla filan olmaz alıcan bi chapter kartı adam akıllı chapter edicen...

o dosyayı kurtarman mümkün değil çünkü dosya hdd ye yazılırkene hata oluşmuş.

ben chapter kartıyla bile 2 gb chapter yapamıyorum. tv kartı ile hiç olmaz.
    bidahaki sefere ayarlardan formatı düşük 384x288 ayarına getir.

görüntü ile problemlerin olursa çekinmeden yazabilirsin. ben TV kanalında teknik yönetmeni...

kolay gelsin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Capture Kart olmasin o dedigin..

Laaaaaan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S_k_Y
    S_k_Y's avatar
    Erkek
    Hoca windows 4gb tan büyük dosyaları işleyemiyor bildiğim kadarıyla.. VideoDub gibi bişi di galiba adı..neyse öyle bi program var..bide bu görüntüleri capture ederken sıkıştırıyorsundur inşallah yoksa hakakten bi kaç dakikalık görüntü 2gb olur.. Tavsiyem divX gibi bi codec kullan 1 e 8 sıkıştırıyo..ama sağlam CPU lazım..biraz kasıyo çünkü... bide videodub ta görüntüleri caputre ederken blimem kaç gb lık böl diyosun mesela 1 gb lık iki dosya yapıyo.. sanırım öyle daha kolay başa çıkarsın..bi yerde takılırsan msj. at..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deadnightwarrior
    Deadnightwarrior's avatar
    Erkek
    4 değil ya 2 olunca ölüyo
    dediğin program sanırım virtual dub..zaten onu kullanıyorum.ama kaydederken sıkıştırma yaparsan görüntü donuyo izlediğin zaman
    Divx kullanıyorum zaten
    Capture kartı almalı ama onlarda pahalı galiba
    neyse kader
    sağolun beyler bi sorun olursa danışırım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    FAt 32 tek dosyanın boyutu 2 gb ı geçince sapıtır...

yanlış adresleme yapar...

sorunun oldan dolayı!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2758 Toplam Mesaj: 6