folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Videonun Aslı Nedir? Arapça Bilen Arkadaşlar

Bu Videonun Aslı Nedir? Arapça Bilen Arkadaşlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/alil.morkoyun/posts/10211366563953655?pnref=story

Suriyeli çocukları organ mafyası kaçırıp organlarını alıyormuş falan diyorlar.Videodaki kız ameliyat masaya yatırılıyor.Videonun aslı nedir hacılar bilen var mı ? Gece gece yatamadım bu videoyu gördükden sonra.

30.saniyede arapça bilen arkadaşlar bir söylebilir mi adamın sırtındaki t-shirtde ne yazıyor?

u235 tarafından 13/May/17 02:32 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ıraktdada aynı şeyler oldu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

hihfad sanırım hihfad.org yardım derneği masaya yatırdıkları cocukda rontgen cekecekler sanırım iç kanama varmı diye anladıgm bu videodan 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Hocam ben dün seyrettim bunu , gerçek veya değil tam anlamıyla bilemeyiz . Böyle olaylar muhakak ki yaşanıyor fakat paylaşmasaydın keşke çok çok çok ağır psikoloji sarsıcı birşey.

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

Bu eksi bir video savaşta esad rejiminin yaptığı hava saldırısı sonrasına ait görüntü. Organ mafyası ile alakası yok
    https://www.youtube.com/watch?v=ogiatvOk_ck&feature=youtu.be
     kız  babasını istiyor adamlarda aralarında konusurken acaba iç kanaması varmı diye  soruyor.  Kızıda teselli etmeye çalışıyorlar.
    Büyük ihitmal son saniyelerde görüntülerdeki cesetlerden biri babasına ait ne üzücü bir durum :/

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

video 2015 yılına ait.. rus uçaklarının esadla birlikte idlibe düzenlediği bir saldırı sonrası kızın portable röntgen cihazıyla röntgeni cekiliyor.. kız yaşadığı travmaya istinaden babasını istiyor.. adamlar kendi aralarında iç kanama var mı diye konusuyorlar ve teselli ediyorlar.. videoyu arapca bilen bi dostuma izlettim o tercüme etti.. bu bombardımanda coğu çocuk 6 sivil hayatını kaybediyor 15 kişide yaralanıyor..

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Hocam ben dün seyrettim bunu , gerçek veya değil tam anlamıyla bilemeyiz . Böyle olaylar muhakak ki yaşanıyor fakat paylaşmasaydın keşke çok çok çok ağır psikoloji sarsıcı birşey.

Vakum torbasında vakumlanarak öldürülen kadını gördükten sonra bana koymuyor bunlar

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
Toplam Hit: 1372 Toplam Mesaj: 7
organ mafyası